PLUS pro vaši chalupu

Rubrika: Market

Betonová taška Classic Protector PLUS z portfolia společnosti Bramac má klasický tvar se symetrickým zvlněním, který sluší nejen novostavbám, ale také chalupám a starším domům v tradičním stylu. Kromě elegantního vzhledu má i celou řadu praktických benefitů.

Díky optimalizaci tvaru na spodní straně tašky má tento model o 10 % nižší hmotnost než srovnatelná betonová taška. Pokud je při plánování nové střechy podstatná hmotnost tašek, může být model Classic Protector PLUS vhodnou alternativou. Pokládka střešní krytiny je navíc rychlejší.

Vysoká odolnost

Model Classic Protector PLUS dále disponuje vyspělou povrchovou úpravou. Zatímco povrch standardních tašek tvoří pouze několik vrstev barvy, u tašek s technologií Protector PLUS je navíc aplikována vrstva vysoce probarveného jemnozrnného mikrobetonu, která zaplní všechny nerovnosti a vytvoří dokonale hladký a na první pohled atraktivní povrch. Toto vše zvyšuje ochrannou schopnost krytiny před usazováním mechů, nečistot a řas, zajišťuje dlouhodobou stabilitu původní barevnosti a mechanickou odolnost.

Sladěné příslušenství

Model Classic Protector PLUS disponuje komplexním a propracovaným systémem originálních střešních doplňků a příslušenství. Všechny systémové komponenty dohromady vytvářejí Inteligentní střešní systém BMI BRAMAC. Jde o prověřené řešení střešního pláště, na které se vztahují nadstandardní záruky. BRAMAC nabízí 30letou záruku na kvalitu všech nabízených typů krytin. Dle vybraného příslušenství pak mohou zákazníci získat i 10letou nebo 15letou záruku na funkčnost střešního systému.

www.bramac.cz

Komerční prezentace

PLUS pro vaši chalupu

Zajímavé