Praktická ochrana pro vaši matraci

Investice do kvalitních matrací bývá mnohdy finančně náročnější. A právě z toho důvodu se vyplatí o ni dobře pečovat a ochránit ji před nežádoucím zašpiněním nebo promočením. K tomuto účelu skvěle poslouží chrániče matrací. Samozřejmostí je ovšem i ochranný potah, který se postará o zdravý a hygienický spánek.. Hodit se vám bude i potah na matraci v případě, že jím potřebujete nahradit ten stávající, který už dosloužil.

Chrániče pro dětské i manželské postele

Chránič matrace lze pořídit v různých velikostech. Kromě jednolůžka či manželské postele tak můžete ochránit i dětskou postýlku nebo postel předškoláka či školáka. Pokud se například v noci hodně potíte, pak je potah skvělou volbou. Můžete si být díky němu jisti, že vaše matrace zůstane v suchu. Dětské chrániče matrací zase zabrání znečištění a promočení v případě počůrání dítěte během spánku.

Výhody, které oceníte

Investice do tohoto doplňku se mnohonásobně vyplatí. Nepropustný chránič matrace totiž přináší dlouhou řadu nesporných výhod. Jednou z nich je vysoký stupeň ochrany před promočením, zvlhnutím a tím pádem i vznikem plísní. Snadno se upevňují, takže jde o chvilku a vše je připraveno k použití. Dalším benefitem je prodloužení životnosti, a to až o několik let. Oceníte i hypoalergenní a antibakteriální vlastnosti ochranného potahu. Plusem je také široká nabídka různých rozměrů, takže se dají perfektně použít na jednolůžka i dvoulůžka. Obsah výtažků z aloe vera pomáhá účinně bojovat proti roztočům a výtažky z levandule přispějí k rychlejšímu a kvalitnějšímu spánku.

Potřebná péče a údržba

A jak často takové chrániče měnit? Ideální frekvence výměny je minimálně po 3 letech. Samozřejmostí je pravidelné praní, a to nejlépe 1x za 2 měsíce. Díky tomu bude zajištěna maximální funkčnost a ochranné vlastnosti.

Chránič matrací vs topper

Jak se orientovat v dostupných doplňcích určených pro matraci? Rozdíl mezi chráničem a topperem tkví v tom, že chránič na matraci poskytuje potřebnou ochranu před zašpiněním, propocením nebo promočením a topper slouží jako krycí matrace pro zlepšení komfortu při používání a více pohodlí.

 

 

Komerční prezentace

Praktická ochrana pro vaši matraci