Plánujete měnit podlahu ve vaší garáži či dílně? Neztrácejte čas ani peníze.

Rubrika: Market

Rekonstrukce či výměna poškozené podlahy se pro mnohé majitele garáže často jeví jako těžký oříšek. Při výběru materiálů na opravu, ale i při kompletní výměně podlahy, vystupuje do hry více faktorů. Přemýšlíte, jestli vůbec existuje podlaha, která by byla snadná na instalaci, odolná, splňovala bezpečnostní kritéria a ještě vypadala dobře?

Zkuste vysoce odolnou PVC dlažbu, překvapí vás

V dnešní době je na trhu spousta podlahových materiálů, které se dají použít při výměně nebo opravě poškozené podlahy. Znáte už PVC dlažbu Fortelock? Tyto jednobarevné houževnaté dlaždice českého výrobce jsou populární v garážích a dílnách, nejen v Česku, ale především v Německu, Francii, či Švýcarsku. Proč jsou tak populární?


Vydrží téměř všechno

Potřebuji novou podlahu, ale hlavně, ať něco vydrží a nemusím to za chvíli řešit znovu.“ Myšlenka, která před rekonstrukcí proběhla hlavou nejednomu kutilovi. Proto nezapomínejte na životaschopnost, odolnost podlah a s tím spojené i záruky jejich kvalit.

Může být PVC dlažba dlouhodobě odolnější než klasická betonová podlaha? Může, kvalita PVC dlaždic Fortelock je garantovaná v souladu s evropskou normou EN 14041 a díky tloušťce 7 mm dokáže odolávat vysokému zatížení a dokonce i nárazům. Například, při pádu kladiva, nebo jiného těžkého předmětu na zem, nedojde k významnému poničení celé podlahy. Pokud si do své garáže, nebo dílny, zvolíte PVC dlažbu Fortelock, vyhnete se i těžko opravitelným trhlinám, loupání svrchní vrstvy, což je častým jevem u betonových podlah, či tvorbě pavučinových trhlin, na které jsou náchylné keramické dlaždice.

Zkrátka, podlaha vám chvíle ve vaší garáži může nejen zpříjemnit, ale také pěkně zkomplikovat. A to přeci nechcete, proto při výběru věnujte zvýšenou pozornost deklarovaným parametrům a vlastnostem podlah.


Šetříte nejen vaši peněženku, ale i váš čas

Jako majitel svého pracovního prostoru určitě zohledňujete finanční kritérium zvoleného materiálu. Často se jedná o jeden z nejdůležitějších parametrů při rozhodování. Doporučujeme ovšem pamatovat i na ostatní souvislosti spojené s opravou. Berte například do úvahy náklady spojené s přípravou místnosti, pracovní silou, či zapůjčení speciálního nářadí a vybavení.

Na první pohled se může zdát, že cena za podlahu z PVC dlaždic převyšuje jiné podlahové materiály. Ano, pokud uvážíme pouze cenu za 1m2, avšak v konečném důsledku ušetříte. Jednou z oblastí, kde Fortelock vyhrává nad konkurencí, je jeho aplikace. Zapomeňte na míchačky, sbíječky, podlaháře nebo jakékoliv další dodatečné náklady. PVC dlažbu Fortelock si položíte jednoduše sami na téměř jakýkoliv pevný povrch v průběhu několika hodin, tím významně snížíte celkovou cenu rekonstrukce vaší garáže.

V případě, že se vám podaří některou z dlaždic poškodit, nabízí Fortelock ohromnou výhodu – vyjměte poškozený díl a nahraďte jej novým. Podobně jako při skládání puzzle.

Ano, možná si říkáte, že celou rekonstrukci zvládnete sami a výše uvedené dodatečné náklady se vás netýkají, ale je tu stále další, často opomíjený, faktor. Čas. Komodita, které nikdy není dostatek, a přeci s ním častokrát plýtváme. Víte, že 20m2 podlahy Fortelock zvládnete položit za hodinu? Na nic nečekáte a ihned po položení používáte. Zkrátka, správná volba podlahy vám může ušetřit hromady času.

 

Neklouže a dýchá

Při pohybu po PVC dlažbě si můžete být jistí, že vám nebude podkluzovat pod nohama. Garancí je nejen dezén, ale i klasifikace R10 podle evropské normy DIN EN 51130.

V případě, že máte nemilou zkušenost a problémy s vlhkostí v místnostech a tvorbou plísní, potěší vás systém Air Flow, který je speciálně konstruován ze spodní části každé dlaždice. Ten je tvořen systémem odvodných kanálků, které umožnují proudění vzduchu zespod dlažby a vysychání podkladu.

 

Pestrý výběr a záruka až 12 let

Pokud čtete tyto řádky, věříme, že vás PVC dlažba Fortelock zaujala. Teď už si stačí jen vybrat barvu a dezén. Nabídka je opravdu pestrá. Na výběr máte nejen 12 barevných provedení, ale také 4 vzory dezénů a 3 typy dlaždic – Light (vhodné pro střední zátěž), Industry (podlaha pro vysokou zátěž) a Invisible (unikátní řada dlaždic se skrytými zámky, vhodná pro střední zátěž). Dlaždice Fortelock jsou nabízeny se zárukou až 12 let.

Přesvědčte se na vlastní oči. Objednejte si vzorek PVC dlažby Fortelock zdarma.

Komerční prezentace

 

Plánujete měnit podlahu ve vaší garáži či dílně? Neztrácejte čas ani peníze.