Pěkné i praktické

Rubrika: Interiér

Kdo by se netěšil na vánoční dárky

Kdo by se netěšil na vánoční dárky! Vybrat pro každého ten správný ale není vždy tak jednoduché. Někdo si potrpí na krásné zbytečnosti, jiný dává přednost dárkům praktickým. Ideální je spojit oboje dohromady: nadělit praktickou a současně krásnou věc.

Svíčky Gold Canyon ve skleněných dózách se dvěma knoty provoní byt vůněmi, po kterých se vám budou sbíhat sliny! Voní na příklad jako čerstvě upečený štrůdl, citronový koláč, brusinková marmeláda a podobně. Vydrží hořet 125 nebo 150 hodin a stojí 498 a 568 Kč. Koupíte na www.almara-shop.cz.
Malý hasicí přístroj v domě je zárukou bezpečí. Aby v interiéru nerušil svým technickým vzhledem, může být vtipně potištěný nebo dokonce oblečený. Prodává internetový obchod www.lookme.cz za cenu od 2995 Kč podle typu přístroje.
Pěkné hodiny jsou ozdobou každé místnosti. Například bílé stolní dřevěné hodiny s okénky pro nastavení data za 1 290 Kč. Koupíte v pražské prodejně Anglická sezóna nebo na e-shopu www.anglickasezona.cz. Černobílé kulaté nástěnné hodiny s portrétem slavné herečky Audrey Hepburn prodávají pražské galerie Le Patio za 600 Kč, www.lepatiolifestyle.com.
I barevně zajímavé polštáře budou pěkným a praktickým dárkem. Široký výběr značky Dutch Decor v cenách od 350 do 750 Kč najdete například v pražské prodejně Pillow Heaven, www.pillowheaven.cz.
Radost udělá i pěkný rámeček na fotografie nebo zajímavý svícen či lucerna na čajové svíčky. Najdete je třeba v pražském obchodě Mon Port, www.monport.cz.

TEXT: IVA TVRZOVÁ
FOTO: ARCHIV FIREM

Pěkné i praktické