Novinky na veletrhu For Furniture 2013

Ve dnech 21. – 24. března můžete v Praze v Letňanech na PVA Expo navštívit v rámci skupiny veletrhů o bydlení a zeleni i veletrh nábytku a bytového designu For Furniture.

 

Jídelna Ráchel

 

Vedle mnoha dalších vystavovatelů tu najdete i expozici české firmy JELÍNEK – výroba nábytku, která přichází se třemi novinkami, jež mají svou českou premiéru v rámci veletrhu. Stejně jako u stávajícího sortimentu, i tito nováčci v týmu nábytku od JELÍNKA odpovídají na zvyšující se poptávku zákazníků po kvalitním, s patřičným umem vyrobeném nábytku, který svým majitelům slouží spolehlivě dlouhá léta.

 

Ložnice Michaela

Ložnice pro pohodlný spánek
JELÍNEK v pražských Letňanech představí dvě nové luxusní ložnicové sestavy MICHAELA a ELEN. Jedná se o elegantní, detailně propracovaný nábytek pro pohodlný spánek a příjemnou relaxaci v prostředí, které voní dřevem a působí pozitivně svými barvami.
Jak MICHAELA, tak ELEN splňují funkční a estetické očekávání zákazníka – díky použití kvalitního masivního dřeva buku a dubu a jeho špičkovému zpracování disponují postele a další nábytek těchto řad pevností, stabilitou a dlouhověkostí, které doplňuje nadčasový design. Nábytková řada ELEN je zdobena přirozenou jednoduchou linkou, vycházející z kresby masivního dřeva.

 

Pohovka Diana, novinka

Praktická Diana
Třetí novinkou v sortimentu firmy JELÍNEK – výroba nábytku je rozkládací pohovka DIANA, která ve dne slouží pro pohodlné sezení, v noci ji pak lze využívat pro každodenní spánek ve formě prostorného dvojlůžka. V ceně pohovky–postele DIANA jsou dva rošty a dvě zásuvky s úložným prostorem třeba pro lůžkoviny.

 

Ložnice Rebeka

Nábytek do celého bytu
Firma JELÍNEK – výroba nábytku se bude na pražském veletrhu For Furniture prezentovat také svým stávajícím sortimentem, ve kterém mají své pevné místo ložnicové sestavy DALILA, REBEKA, JANET a řada RÁCHEL, zahrnující nábytek od ložnice přes jídelnu po obývací pokoj. K prohlédnutí zde bude vystaven také prostorný rozkládací stůl DAVID, z řady NOE pak anatomicky tvarovaná pohovka či křeslo s relaxačním polohováním.
V sortimentu rodinné firmy JELÍNEK – výrobce nábytku s. r. o. z Valašského Meziříčí je toho ovšem ještě víc. Naleznete v něm vše od postelí, sedacích a jídelních sestav, přes skříně, komody až po noční stolky. Klíčovým výrobkem jsou pak ortopedické lamelové matrace SÁRA, SÁRA MAX a ZORA, které představují nadčasové řešení pro zdravý spánek a dokonalou relaxaci.

 

České dřevo a ekologické laky
Firma používá na výrobu nábytku bukové a dubové dřevo výhradně z českých lesů, které opracovává pomocí moderních, počítačem řízených CNC strojů; při řadě technologických postupů je však stále nezbytný a nezastupitelný vysoký podíl ruční práce.
Jednou z posledních výrobních inovací je olejování nábytkových dřevěných dílců, které zamezuje nežádoucímu vrzání nábytku a zvyšuje tak komfort při jeho užívání. Při finální úpravě nábytku se pracuje s ekologicky odbouratelnými, vodou ředitelnými laky.

TEXT: REDAKCE
FOTO: JELÍNEK – VÝROBA NÁBYTKU

Novinky na veletrhu For Furniture 2013