U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Největší Hornbach v Čechách

Kategorie: Tržiště | Autor:

Jeho brány se otevřely 7. října v Hradci Králové – Březhradě. Jde o pátý obchod z této „rodiny“ v Čechách a 123. v Evropě. O rodině nehovoříme náhodně, tato firma, jejíž sídlo je v Borheimu u Landau v Porýní-Falcku, je skutečně rodinným podnikem. Za více než 128 let existence se na jeho činnosti podílelo pět generací Hornbachů.

   Na ploše 20 tisíc m2 a více než dvojnásobně rozlehlém pozemku vyrostl mezi výpadovkami na Prahu a Pardubice obchodní gigant, v němž je možné vybírat z více než 120 tisíc druhů zboží. Potěšitelné je, že zhruba čtvrtina pochází od českých výrobců, neboť majitelé považují kvalitu našich výrobků za velmi dobrou.

   Prodejní plocha je přehledně rozdělena do tří velkých částí – je to oblast výstavby s oddělením stavebních prefabrikátů, elektroinstalace, sanity, nářadí a železného zboží, oblast dekorativní s oddělením barev a tapet, bytového osvětlení a dekorací a oblast podlahových krytin všeho druhu.

   Vedení nového Hornbachu slibuje, že na špičkové úrovni jsou také pracovníci obchodu, kteří poslouží radou při realizaci vašich projektů a doporučí celou paletu služeb, k nimž patří nejen přířez dřeva a míchání až milionu barevných odstínů, ale také montážní práce, pokládka krytin, možnost nákupu na splátky a další.

   Do stavebního centra „Drive in“ si v Hradci Králové můžete zajet autem přímo pro zboží, které vám prodavači pomohou i naložit.

Popisy k obrázkům

Že jde o největší obchod svého druhu u nás, si uvědomíte už při příjezdu

Autor fotografií: FOTO M. MAŠÍN

Největší Hornbach v Čechách