Nebankovní hypotéka nabízí efektivní financování nemovitosti každému

Uvažujete o novém bydlení? V tom případě byste měli mít jednoznačně v pořádku veškeré vaše finanční záležitosti. Jste-li schopni investovat do nemovitosti sami, je vše vyřešeno. Standardně ale většina stavebníků nedokáže pokrýt vlastními prostředky celou stavbu či rekonstrukci. Poté přichází na řadu hypotéka, díky níž bude vše mnohem jednodušší. Jestliže vám ji tedy banka schválí. Když se tak nestane, máte šanci u nebankovních společností.

 

Když banka řekne rezolutní ne

Mnozí lidé si myslí, že banky při žádosti o hypoteční úvěr vyhoví každému. Opak je pravdou. Moderní hypotéka bez registru je totiž pojmem, který se vztahuje pouze k nebankovním společnostem. Bankovní domy fakticky vždy potřebují, aby jejich klient neměl ještě nějaké dluhy. Jeho jméno nesmí figurovat v některém z registrů dlužníků. Je-li tomu tak, nemá šanci na solidní hypotéku od banky. Dalšími zárukami bývají ještě potvrzení o pravidelném příjmu. Důležitou roli může hrát také věk. Aspektů je zkrátka hodně.

Nebankovní hypotéka pomůže v jakékoli situaci

Výhodná nebankovní hypotéka dokáže nabídnout finanční prostředky všem žadatelům, kteří je momentálně potřebují. Nebudete tak muset řešit ani svou bezdlužnost, ani výši momentálního příjmu či další aspekty. Její vyřízení je velmi jednoduché a vše bude vyřešeno během několika málo okamžiků.

Každý může získat peníze nejen na stavbu

Naším tipem je americká hypotéka od společnosti FAHD Finanční a hypoteční družstvo. Jedná se o úvěr, který dosahuje v maximu výše až 70 % ceny zastavené nemovitosti. Vše se obejde bez jakýchkoli poplatků předem a spolehnout se budete moci i na expresní převod finančních prostředků, a to do pouhých 24 hodin od odsouhlasení hypotéky. Doba splatnosti je variabilní od 1 do 30 let. Hypotéku lze navíc splatit i kompletně naráz bez jakýchkoli poplatků. Chcete-li bydlet ve svém, máte jedinečnou šanci.

 

 

Komerční prezentace

 

Nebankovní hypotéka nabízí efektivní financování nemovitosti každému