Se SUBARU XV až k chalupě bezpečně a s jistotou

S vaším novým Subaru XV vyjedete po rozbité lesní cestě, po promáčené louce nebo skrz hluboký sníh až k chatě či chalupě. Univerzál XV totiž nepokazí žádný výlet – díky pevnější podvozkové platformě a spolehlivému symetrickému pohonu všech kol Symmetrical AWD v kombinaci s automatickou převodovkou Lineartronic. EyeSight, řidičovy druhé oči, vás navíc ochrání před kolizí nejen v ranní koloně.

Nové Subaru XV je crossover, který spojuje kompaktní karoserii s vlastnostmi vozu SUV. Pohledný japonský sportovec vám nadělá parádu, i když s ním vyrazíte „do společnosti“: stylově vás odveze do divadla i na nákupy. Subaru XV má samozřejmě legendární čtyřválec Boxer a symetrický pohon všech kol – obojí je zárukou nejvyšších jízdních kvalit a bezpečných průjezdů.

Organizace Euro NCAP loni vyhlásila XV a sesterské Subaru Impreza nejbezpečnějšími rodinnými auty ve své kategorii. V japonských zkouškách dokonce Impreza dosáhla nejvyššího hodnocení v historii testů a také americký institut IIHS zařadil vůz do elitní kategorie Top Safety Pick+. Nová platforma zvýšila celkovou torzní tuhost oproti současným modelům o 70 % a úroveň absorpce energie při nárazu se zlepšila o 40 %. Nové XV je šampionem pasivní i aktivní bezpečnosti a „vozem snů“ pro řidičky a řidiče, kteří si rádi za volantem také užívají. A interiér? Vy i vaše děti či vnoučata si v něm budete připadat jako doma!

Jízda v Subaru je ideální kombinací pohodlí a bezpečnosti.

Nová pevnější platforma vám dovolí ještě bezpečnější průjezdy zatáčkami.
Nepřekonatelná jistota čtyřkolky bez ohledu na počasí a roční dobu – na okresce i na dálnici.

Objevte jiné zážitky z řízení a vyzkoušejte, svezte se a pochopíte lépe, proč je Subaru vyhledávané. To se prostě musí zažít.

Navštivte Subaru na dealerstvích, na subaru.cz , na zazijsubaru.cz či Subaru-butik.cz!

Komerční prezentace

Se SUBARU XV až k chalupě bezpečně a s jistotou