Navrhněte si střechu nebo fasádu – využijte k tomu nabídkovou platformu střech

Rubrika: Market

Potřebuje vaše chalupa novou střechu? Budete překvapeni, jak hliník skvěle sekne vaší chalupě a přirozeně zapadne do okolí.


Při rekonstrukci chalupy bychom měli vždy respektovat genius loci daného místa i samotného domu. Pokud si na pomoc přizvete architekta, rychle vás vyvede z omylu, že je nutné vše dělat postaru, vyrábět různé napodobeniny a repliky. Neděláme přece muzeum, ale příjemné místo na bydlení, kde sice dáme prostor tomu starému, ale současně směle využijeme moderní materiály, technologie, ale i čisté linie novodobé architektury. To platí pro střechu i různé přístavby. Pojďte dát chalupě styl s novou střechou a třeba i fasádou přístavby. Vsaďte na hliník.

Hliníková krytina PREFA udělá parádu i na chalupě

Plechové střechy nejsou na chalupách ničím neobvyklým. Zejména pokud chceme zachovat staré trámoví, musíme pracovat s lehkými střešními krytinami, což plechové střechy splňují. Hliníková krytina PREFA nenaruší styl ani ráz chalupy. Vyrábí se v několika odstínech. Všechny jsou velice vkusné a vypadají přirozeně i ve staré vesnické zástavbě.

K dispozici je PREFA falcovaná střešní taška, střešní panel R.16, falcovaný střešní šindel, falcovaný střešní šindel DS.19, střešní šablona 44×44, falcovaná střešní šablona 19×19, věžovka – malá střešní šablona, střešní panel FY.12, dále střešní systém PREFALZ a FALZONAL. Na webových stránkách PREFA najdete ukázky, jak který střešní systém vypadá na konkrétních stavbách.

Lehká hliníková krytina má řadu výhod. Hodí se i na staré krovy, které nesplňují současné statické normy pro těžké krytiny. Hliníková krytina má dlouhou životnost – více než 100 let a je na ni poskytována 40letá záruka.

TIP: Jak bude vypadat vaše hliníková střecha a kolik bude stát?

Chcete vědět, jak by konkrétní hliníková krytina vypadala právě na vaší chalupě? Využijte možnosti fotoservisu.

Toto je nabídková platforma – PREFA připravila konfigurátor střechy , ve kterém snadno nadefinujete parametry vaší střechy, přidáte fotografii chalupy (nebo její plány) a následně pak dostanete kalkulaci až od tří firem včetně ceny za práci. Stejným způsobem si lze zažádat i o nabídku na hliníkovou fasádu. Jak na to?

  • Zvolte si, jestli jde o rekonstrukci či novostavbu.
  • Vyberte, jestli máte zájem o střechu, fasádu, nebo obojí.
  • U střechy si zvolte, jaký typ střechy máte.
  • Uveďte přibližnou ev. přesnou plochu střechy.
  • Upřesněte, v jakém horizontu střechu plánujete realizovat.
  • Vyplňte adresu stavby a kontaktní údaje.
  • Následně nahrajte alespoň jednu fotografii rekonstruovaného objektu, případně projekt, pokud jde o novostavbu.

Podobně lze získat nabídku i řešení fasády.

 

Hliníková fasáda není řešení jen pro hypermoderní novostavby

Architektonické skvosty dnes kombinují staré s moderním. Pokud potřebujete k chalupě přístavbu, nebo třeba rekonstruujete část starší, mnohdy zborcené stodoly, architekt vás obvykle odradí od snahy napodobovat staré a přijde s moderní přístavbou. Je to unikátní, nápadité, a pokud nekombinujete hliníkovou střechu a hliníkovou fasádu na nové přístavbě, vytvoříte nepřehlédnutelný objekt, o kterém projeví zájem napsat i v časopisech o bydlení.

Fasádní systémy PREFA se nabízí v mnoha tvarech perfektně kombinovatelných s vybranou krytinou. Zajímavé řešení nabízí profil s vlnkou, pilový profil, ale i využití hladké kompozitní desky. Obložené fasády nejsou ničím novým. Běžně se v minulosti obkládaly i u nás třeba štíty stavení. V moderním hliníkovém kabátu jsou fasády bezúdržbové a věčné.

 

 

Komerční prezentace

Navrhněte si střechu nebo fasádu – využijte k tomu nabídkovou platformu střech