Narex se pustil do produkce LED osvětlovací průmyslové techniky

Rubrika: Market

Tradiční výrobce elektronářadí z České Lípy neustále hledá inovace v technice a doplňuje sortiment příslušenství ke kvalitním strojům nejen pro stavebnictví a kovovýrobu. Letošní podzim se v Narexu doslova rozsvítí. Do prodeje zavádí na podzim 2018 průmyslovou osvětlovací techniku, vhodnou i do nejtěžší prostředí, vynikající USB nabíjením a zdokonalenou LED technologií. Rozhodně se nejedná o malé LED svítilničky z pultů prodejen, které znáte. Výborně poslouží jak na stavbě, tak při rekonstrukci, kdy jsme často bez dodávky elektrického proudu.

FL LED 3 M
Multifunkční SLIM LED svítilna

Toto malé a lehká svítilna, která ale překvapí svým výkonem, je ideální do auta, opravy při výpadku elektrického proudu, komerční sféru ale i outdoorové a sportovní aktivity. Je vybavena silným magnetem, 2 režimy svícení a (pracovní lampa a bodové horní světlo) a dosahuje svítivosti 300 lm. Její výkon je 3 W a na rozdíl od běžných svítilen má široký rozptyl světla – tzn., že osvítí celou místnost, vůz, stan, nikoliv pouze jeden bod před Vámi. Štíhlá a odolná konstrukce s nerozbitnými polykarbonátovými čočkami pro vnitřní i venkovní použití je odolná i proti stříkající vodě (IP 54) a nárazům (IK 07). Výdrž baterie 3 hod. při plném výkonu svícení. Nabíjení pomocí USB (power banka, notebook atp.) dává širší možnosti použití. Životnost LED diod je 30 000 hod.

FL LED 10 M
Multifunkční FLAT LED svítilna

Svítilna stejného ražení jako FL LED 3 M, ale s větším výkonem LED 10 W je ideální pro záchranné složky, díky pevnému klipu pro připnutí na uniformu nebo oblek záchranářů a silnému magnetu. Vysoký výkon, výdrž a odolnost proti nejtěžším vlivům, řadí svítilnu do profesionální sféry. Světelný tok dosahuje 1 000 lm a Li-ion akumulátor má napětí 3,7 V s kapacitou 6 600 mAh.

Obě tyto svítilny můžete získat zdarma ke strojů Narex v rámci podzimní akční nabídky LED SVÍTÍCÍ NABÍDKA, OD 1. ZÁŘÍ 2018 DO 30. LISTOPADU.

Doporučená prodejní cena svítilny FL LED 3 M je 790 Kč
a FL LED 10 M za 1 290 Kč včetně DPH.

TĚŽŠÍ KALIBR

FL LED 40 EC
Multifunkční AC LED reflektor s prodlužovacím kabelem

Vysoce účinný vícefunkční AC LED reflektor pro dílenská a průmyslová prostředí, který skvěle poslouží i na stavbě, splňuje vysoké nároky na odolnost a životnost konstrukce.
Jeho jedinečné designové propojení stavitelného pracovního světla a 5 m prodlužovacího kabelu pro připojení elektrického nářadí a jiného elektrického dílenského nebo montážního vybavení vyhovuje jak náročným kutilům, tak profesionálním řemeslníkům.
Robustní kruhový rám s madlem chrání vlastní pohyblivou konstrukci reflektoru
a zároveň usnadňuje a zjednodušuje manipulaci a přenášení. Pro uchycení na železné konstrukci nebo např. karoserii auta, slouží 4 silné magnety. Ty reflektor uchytí stabilně
a bezpečně i ve vertikální poloze. Samotný reflektor je výklopný, díky čemuž přesně zacílíte světelný kužel.

40 W LED reflektor dosahuje světelného toku až 4 000 lm pro hluboké prostorové osvětlení. Výhodou je i nezávislý ON / OFF spínač reflektoru (nikoliv prodlužovacího kabelu). Pro vnitřní i venkovní použití má celá konstrukce světla i s prodlužovacím kabelem odolnost proti stříkající vodě IP 54, odolnost proti nárazům IK 07.

FL LED 50 ACU
Multifunkční DC LED reflektor s duálním systémem napájení

Mobilní multifunkční reflektor pro nejširší spektrum komerčních, domácích a volnočasových pracovních i odpočinkových činností. Využití nalezne opravdu všude. Od campingu a outdoorových sportů, po dílny, autoservisy, půdy, sklepy, řemeslnické činnosti nebo i domácnosti při výpadku proudu. 50 W LED reflektor se světelným tokem
4 500 lm pro hluboké prostorové osvětlení je vybaven speciálně navrženým systémem akumulátorového i síťového napájení reflektoru DUAL SYSTÉM. Zjednodušeně řečeno se jedná o dvojí systém napájení buďto akumulátorem nebo síťovým kabelem.

  •  výkonný a odnímatelný Li-Ion akumulátor s multifunkčním ovládacím panelem a aktivní dobou svícení až 6 hodin
  • akumulátor lze prostřednictvím výstupu USB využívat jako vysokokapacitní
    POWER BANKU pro jiná kompatibilní zařízení (smartphony, tablety, kapesní svítilny, hybridní šroubováky atp.) Akumulátor lze též úplně od reflektoru odpojit.

Mezi další výbavu patří i příprava na připojení a výškové umístění reflektoru na teleskopickém stativu TL 18. Stejně jako další svítilny a reflektory Narex, tak i FL LED 50 ACU má odolnost proti stříkající vodě IP 54 a odolnost proti nárazům IK 07.

Doporučení prodejní cena reflektoru FL LED 40 EC je 2 790 Kč a FL LED 50 ACU
za 3 790 Kč včetně DPH.

Komerční prezentace

Uložit

Narex se pustil do produkce LED osvětlovací průmyslové techniky