Lepení těžších desek i zrcadel

Rubrika: Dílna, Market

V každé domácnosti, na chatě, či na chalupě, se najde řada oprav, kdy potřebujete přilepit i relativně těžké věci. Proto značka Pattex koncentrovala obrovskou lepicí sílu do jedné kartuše – montážního lepidla Pattex ONE FOR ALL. Je to až neuvěřitelné, co tento silák dokáže. Vyznačuje se extrémně velkou počáteční pevností, dokáže unést až 350 kg/m2. Díky této schopnosti se stalo toto montážní lepidlo nejsilnějším lepidlem značky Pattex.


Vysokou počáteční pevnost oceníte zejména v případě, že lepíte materiál na svislý povrch nebo dokonce na strop. Pattex ONE FOR ALL dokáže udržet i těžší desky jako obklad kuchyňské linky bez předchozí fixace. Díky tomuto silákovi desky ze stěny nesklouzávají a instalace je tak mnohem rychlejší a pohodlnější.

Pattexem ONE FOR ALL snadno přilepíte desky jako obložení kuchyňské linky, opravíte s ním schody, přilepíte pracovní desku nebo parapet, opravíte s ním vyviklaný práh nebo připevníte přechodovou lištu. Můžete s ním lepit v interiéru, stejně jako v exteriéru, dokonce mu nevadí ani vlhké prostředí. Pattex ONE FOR ALL představuje koncentrovanou sílu v kartuši Dokáže lepit cihly, keramiku, beton, dřevovláknité a dřevotřískové desky, sádrokarton, překližku, přírodní kámen (tloušťka min. 10 mm), MDF, dřevo, kov, tvrzené PVC, polystyren, sklo, plasty, a zrcadla. Díky speciální receptuře se hodí i k vyplňování spár v kovových i dřevěných konstrukcích, ventilacích a klimatizacích, kde není vyžadován pohyb spoje. 

Montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL je vynikajícím pomocníkem i při lepení velkých zrcadel na stěnu nebo na dveře skříně. Speciální složení lepidla nenarušuje zadní vrstvu zrcadla, a proto nevznikají nevzhledné mapy. Navíc je vhodné pro lepení i těžších předmětů. Na očištěnou a odmaštěnou zadní plochu zrcadla naneste montážní lepidlo Pattex ONE FOR ALL, a následně zrcadlo přitiskněte silně na čistou stěnu (např. na dlaždice). Stěna musí být předem ošetřena tak, aby její povrch dokázal zrcadlo unést, tzn., ideálně na dlaždice nebo jiný obklad stěny. Díky vysoké počáteční přilnavosti nemusíte zrcadlo fixovat.

Svoji sílu ukázal Pattex ONE FOR ALL i při jedné zajímavé zkoušce. Dřevěná židle byla přilepena na desku a ta pak společně s artistkou vyzdvižena do výšky. 

Podívejte se na přiložené video:

Lepení a zavěšení

Síla, vysoká počáteční pevnost, a možnost lepení široké škály materiálů, to je nový Pattex ONE FOR ALL.

Více informací na www.pattex.cz

Lepení těžších desek i zrcadel

Zajímavé