Ušetřete si práci v domácnosti s firmou VORWERK

Rubrika: Interiér, Market

Úklidový systém Vorwerk Kobold VK150 s nástavcem na koberce EB370

Koberce a matrace v postelích jsou místem, kde se snadno a úspěšně vyskytuje špína, šupinky kůže, nečistoty a alergeny, pocházející z výkalů roztočů. Pokud v domácnosti některý ze členů rodiny trpí alergií, třeba na prach, tak mu spaní na špatně čištěné matraci rozhodně nepřilepší, spíše naopak. Existuje však jednoduché řešení. Je jím rotační kartáč Kobold EB370 na koberce a matrace, který spolu s vysavačem Kobold VK150 představuje jedinečnou kombinaci úklidového systému VORWERK Kobold. Díky vibracím elektrického rotačního kartáče důkladně vyklepete matrace až do hloubky 11 cm, vysajete zároveň kvalitně jejich povrch a zajistíte si tak klidný a zdravý spánek. Po takovém úklidu jsou matrace v postelích jednoduše a důkladně vysáty, zbaveny všech nečistot a alergenů. Ve spojení se speciálním čistícím sněhem na matrace Kobold Lavenia se rotační kartáč stává skvělým pomocníkem pro tzv. “domácí praní” matrací unikátní suchou cestou.

Díky certifikaci TÜV Nord: „Vhodný pro alergiky“ je Kobold VK150 ideální pro rodiny, kde některý ze členů trpí alergiemi.

Více o kartáči Kobold EB370 i o celém úklidovém systému VORWERK Kobold VK150, se dozvíte na www.vorwerk.cz nebo na zelené lince 800 168 987, kde si můžete objednat jeho nezávazné předvedení.

Čistič oken Vorwerk Kobold VG100 – čistá okna v jednom kroku

Umývání oken patří k jedné z nejméně oblíbených činností při úklidu domácnosti. Každý z nás se s touto prací snaží vypořádat po svém, ale vždy nám to zabere minimálně půl dne a výsledek nemusí být vždy uspokojivý. To se však teď může změnit. Vyzkoušejte nový čistič oken Vorwerk Kobold VG100 a už ho nebudete chtít dát z ruky. Revoluční pomocník Kombinuje hned tři kroky mytí oken do jednoho – předmytí, mytí a leštění.

  • Utěrka z mikrovláken rovnoměrně zvlhčuje okno vodou a čisticím prostředkem

  • Zároveň odstraňuje všechny nečistoty

  • Gumová stěrka a silný sací výkon okamžitě odstraňují použitou vodu do zásobníku

Okno je v jednom kroku nejen čisté, ale i perfektně naleštěné.

  • Okna bez šmouh za méně než polovinu obvyklé doby

  • Na jedno naplnění zvládne vyčistit zhruba 20m2 skleněné plochy

  • Spotřeba jen 80 ml vody a 5 ml detergentu

  • Vhodný nejen k mytí oken, ale také skleněných stolů, zrcadel, sprchových koutů a dalších pevných a rovných povrchů

Novinka je na českém trhu k dispozici od 22. září 2014 za cenu 7 959,- a to buď prostřednictvím sítě obchodních zástupců Vorwerk, zákaznických center společnosti nebo prostřednictvím online obchodu na www.vorwerk.cz. Nezávazné předvedení si lze objednat na zelené lince 800 168 987.

Nový robotický vysavač Kobold VR200

Líbí se vám představa, že někdo uklízí za vás, zatímco se věnujete rodině nebo svým koníčkům? Robotický vysavač od Vorwerku VR200 je chytrým a pracovitým pomocníkem, který neodmlouvá a je k dispozici kdykoliv si vzpomenete. Vorwerk Kobold VR200 je novou generací robotického vysavače, který ohromí nejen svou inteligencí, ale i sací silou a bezproblémovou údržbou. Charakteristický je především tvarem do písmene D, díky kterému se dostane prakticky do všech rohů. Robot je také vybaven laserovou navigací, speciálním podvozkem, který umožňuje překonávání překážek až do 2 cm výšky, dálkovým ovládáním a profilem sníženým o 1 cm, který mu umožňuje přístup i pod většinu nábytku. Devizou je také jeden z nejvyšších sacích výkonů na trhu, až trojnásobný oproti srovnatelné konkurenci.

  • Li-Ion 14,4 V baterie s kapacitou 84 Wh zaručí chod robota až po dobu 90 minut.

  • Filtr o celkovém povrchu 300 cm2 zvládne zadržet 85 % nečistot, které se shromažďují ve speciálním boxu na prach o objemu 530 ml.

  • Bezúdržbový motor byl vyvinut Vorwerkem speciálně pro tento model a je vyráběn v německém Wuppertalu.

Zákazníkům je na českém trhu  dispozici od 15. října 2014 za cenu 19 495 Kč a to buď prostřednictvím obchodních zástupců Vorwerk, distribučních míst společnosti nebo prostřednictvím online obchodu na www.vorwerk.cz.

 

 

 

 


 

 

Ušetřete si práci v domácnosti s firmou VORWERK