Na zimu pořádnou peřinu!

Zima klepe na dveře a s ní i chladné noci. Už vás nebaví zbytečně přitápět nebo se přikrývat několika dekami, abyste se pohodlně vyspali a nebudili zimou? Nebo se vám nechce kupovat si speciální přikrývku na každé roční období? Váš problém jednoduše vyřeší některá z dvojitých přikrývek Dormeo.

 

 

Dvojitou přikrývku tvoří dvě samostatné přikrývky. Tenká je určena pro pohodlný spánek během letních horkých nocí, silnější je vhodná zejména na jaro a podzim. V zimě se přikrývky jednoduše spojí dohromady a vás tak nezaskočí ani největší mrazy.
Značka Dormeo nabízí hned několik typů dvojitých přikrývek, které zajistí pohodlný spánek v každém ročním období. Cena přikrývek začíná na 1290 Kč.

 

Dvojitá přikrývka Siena

Dvojitá přikrývka Siena
Dvojitá přikrývka Siena je vyrobena z kvalitních mikrovláken Wellsleep® a přírodních mikrovláken Tencel, která zaručují stálý oběh vzduchu a regulaci teploty. Mikrovlákna Wellsleep® připomínají prachové peří. U toho jsou největším problémem někdy i velice silné alergie. Ty právě moderní vlákna beze zbytku eliminují. Navíc se v nich ani neusazují roztoči, mikrovlákna jsou prodyšná, voděodolná a velice lehká.
Vlákna Tencel jsou příjemná na dotek, velmi pevná, trvanlivá a šetrná k životnímu prostředí, protože se vyrábí z dřevoviny pomocí nanotechnologií. Jejich nejlepší vlastností je ale neuvěřitelná savost. V porovnání například s bavlnou dokážou vstřebat až o 50 % více vlhkosti.

 

Dvojitá přikrývka Carbon

Dvojitá přikrývka Carbon
Pod dvojitou přikrývkou Carbon se nejen příjemně vyspíte v každém ročním období, ale navíc vám pomůže s bojem proti prachu. Uhlíková vlákna, která jsou vetkána v potahu, totiž snižují statickou elektřinu, a tím i hromadění prachových částic, které jsou hlavní příčinou množení prachových roztočů, bakterií a alergií. Výplň přikrývky tvoří mikrovlákna Wellsleep®, která připomínají prachové peří, ale zároveň jsou vhodná pro alergiky.

 

Dvojitá přikrývka Aloe Vera

Dvojitá přikrývka Aloe Vera
Dvojitou přikrývku Aloe Vera dělá výjimečnou její potah. Ten je obohacen výtažkem z aloe vera – rostliny, známé po celém světě svými přírodními léčivými účinky. Obsahuje více než 160 biologicky aktivních látek, které chrání a regenerují pokožku. Přikrývka zajišťuje měkké a pohodlné prostředí ke spánku a navíc je vhodná pro osoby s citlivou a podrážděnou pokožkou, je vhodná i pro alergiky.

 

Dvojitá přikrývka Silver

Dvojitá přikrývka Silver
Dvojitá přikrývka Silver obsahuje stříbrná vlákna. Stříbro je jedním z nejúčinnějších přírodních antibakteriálních materiálů. Stříbrná vlákna odpuzují nechtěné mikroorganismy, jsou antistatická a neutralizují nepříjemné pachy. Výplň přikrývky tvoří, stejně jako u přeechozího typu, také mikrovlákna Wellsleep®.

 www.dormeo.cz

TEXT: REDAKCE
FOTO: DORMEO A THINKSTOCK

Na zimu pořádnou peřinu!