Na plot se musí chytře

Rubrika: Market

Řešíte-li stavbu či rekonstrukci plotu, věnujete jako všichni nejvíce energie rozhodnutí, z jakého materiálu nový plot postavit. Vyberete-li si jako materiál kov nebo dřevo, za čas bude plot vyžadovat opakovanou údržbu k prodloužení životnosti. Při svém rozhodování a hledání nejlepší možnosti už jste se tak určitě setkali i s bezúdržbovým řešením, které nevyžaduje žádný čas věnovaný natírání nebo jinému ošetřování. Tím řešením jsou české plastové plotovky z materiálu Traplast™. Jsou dodávány v tradičních rozměrech a léty ověřených tvarech zakončení hlav od rovných přes tříhranné až k půlkulatým. Barvu plotovek můžete volit v závislosti na délce hnědou, cihlově červenou, černou nebo šedou.

Plastové plotovky vyrábí pečlivou recyklací plastů, které by jinak skončily bez užitku na skládce, společnost Transform už 27 let ve výrobním závodě v Lázních Bohdaneč u Pardubic. Plotovky z Traplastu™ není nutné v čase nijak udržovat (nenatírají se), nenasakují vodu, nekorodují, nekřehnou, nepřemrzají, nepraskají, nenapadá je hmyz ani houby. Plastové plotovky jsou masivní, odolné a ve hmotě plně probarvené. To znamená, že i když potřebujete na plotovce něco upravit nebo ji zkrátit, na což Vám postačí ruční nářadí, tak je na řezu stejně barevná jako všude jinde.

Sestavit plot z plastových plotovek snadno zvládnete i sami. Na www.recyklace.cz najdete montážní návod, kompletní sortiment všech produktů pro dům a zahradu, galerii realizací a svůj nový plot můžete hned nakoupit v e-shopu. V nabídce je celý plotový systém včetně sloupků, jeklů a spojovacího materiálu. Kolik budete pro svůj nový plot potřebovat plotovek a dalších položek, zjistíte snadno pomocí online kalkulátoru. Pak už stačí opravdu jen objednat a plot za Vámi přijede až domů.
Nemáte zatím žádnou zkušenost s výrobky z materiálu Traplast™? Chtěli byste si prohlédnout plastovou plotovku ve vybrané barvě? Můžete buď zajet k některému z prodejců, nebo si na www.recyklace.cz objednat vzorek zdarma.

Komerční prezentace

Na plot se musí chytře