Nechte svou zahradu rozkvést do krásy na veletrhu FOR GARDEN

Rubrika: Market

Zahradu ve stylu FOR GARDEN vám bude každý kolemjdoucí přes plot závidět. Přijďte si pro cenné rady odborníků, ale i prohlédnout novinky a trendy na veletrh FOR GARDEN a proměňte svůj zahradní sen ve skutečnost.

Zahrada se může stát dokonalou oázou k rozjímání a odpočinku, ale vyžaduje pravidelnou péči a mnohdy i zásah odborníka. Mezinárodní veletrh zahradní architektury, zeleně, nábytku, zahradní a komunální techniky FOR GARDEN vám ve dnech 21. až 24. března v PVA EXPO PRAHA v Letňanech poradí jak na to.

Perfektní zahrada v každém detailu

Inspirovat se na akci bude možné nejen prověřenými produkty tradičních firem, ale také novinkami z oboru zahradního nábytku přes stavební materiály, podlahové krytiny nebo sortiment pro budování teras a venkovních kuchyní, až po zavlažovací systémy nebo technologie pro biobazény a jezírka. Chybět nebude ani nabídka potřebného nářadí a zahradní techniky. Na své si na veletrhu přijdou i milovníci saunování. Venkovní sauny, srubové sauny a další vychytávky pro pořízení nebo vybudování místa pro očistné rituály představí ti nejzkušenější odborníci.
Ani bazény nemohou na zahradním veletrhu chybět. Své novinky pro vodní hrátky předvedou spolu s přední výrobci a prodejci bazénové techniky a příslušenství.

Květiny pro každý zelený kout

Veletrh FOR GARDEN letos zpestří hned několik akcí. Pokud milujete růže, přijďte si prohlédnout nové vyšlechtěné odrůdy a další květiny, které na své zahradě zkrátka musíte mít.
V rámci čtyřdenního doprovodného floristického programu se také v pátek 22. března uskuteční v hale 1 v sektoru G již tradiční soutěž zahradnických škol OTVÍRÁNÍ JARA, která podporuje zahradnické a floristické řemeslo. Studentské klání se odehraje hned v několika disciplínách. Mladé floristy čeká výroba nejhezčího velikonočního vajíčka, volná vazba květiny, aranžmá jarní nádoby nebo poznávačka části rostlin a květů. Hlavní cenou bude pro vítěze dvoudenní letecký zájezd na holandskou květinovou burzu v hodnotě 30 000 korun. A pozor! Tuto cenu bude moci v soutěži vyhrát i jeden soutěžící z řad návštěvníků veletrhu.

I letos soutěž podpoří dobrou věc. Dražba floristických výrobků půjde ve prospěch Nadačního fondu Moje velké přání. Dražbu výrobků ze soutěže bude moderovat populární moderátorka Michaela Dolinová, zahradníky svou přítomností podpoří i herečka Valérie Zawadská.
Toto je jen malá ochutnávka celého programu veletrhu FOR GARDEN. Připravena je i rozsáhlá nabídka určená pro majitele volnočasových center, hotelů a hotelových komplexů, lázeňská centra, a především města a obce. Získejte vstupenku se slevou a přijďte se inspirovat na letošní 13. ročník veletrhu FOR GARDEN.

Komerční prezentace

Nechte svou zahradu rozkvést do krásy na veletrhu FOR GARDEN