Moderní chalupáře spojuje český vynález – Motúčko

Rubrika: Market

Na chatu anebo chalupu jezdíme relaxovat, odpočívat, plnit si své kutilské sny a dokazovat si, co vše si umíme udělat sami. Rozhodně se tam nejedeme dřít, potit ani zničit.

Po celém týdnu tvrdé práce, ať už je to u CNC stroje ve fabrice, nebo v kanceláři, kde člověk odpovídá za projekty nebo komunikaci se zákazníky, máme všichni stejným dílem i právo na pořádný odpočinek. A právě u práce, kde, jak se říká, máte čistou hlavu!

Člověk od čtvrtka přemýšlí, co na zahradě u své chalupy zlepší, jak předělá zahradu, skalku, břeh u potoka, poseče trávu a večer si dá pár piv za odměnu. To je ovšem potřeba dělat bez zbytečné dřiny a námahy, jako to dělá soused přes dva baráky, který má Motúčko. Večer přijde do místní hospůdky, je rozesmátý a odpočatý a už ve dveřích hlásí, že převozil tři tuny kamení na novou hráz za chalupou a žízeň si udělal až na tenise se sousedem, který si šel zahrát po vykonané práci. Všichni nevěřícně kroutí hlavami, jak po těžké dřině může jít hrát tenis. Je to jednoduché – má Motúčko a řídí se heslem „Nedři se, šetři se!“

Motorové kolečko Motúčko už hodně lidí zná nebo o něm slyšelo. Jedná se o motorové kolečko s vlastním pohonem na AKU baterii o výkonu 350 W, což znamená, že uveze náklad až 150 kg do jakéhokoliv kopce a ještě vás táhne.

Podle nových studií bude takové Motúčko do 5 let u každé chaty nebo chalupy a bude naprosto běžnou součástí moderního života. Člověk by měl dbát na své zdraví a měl by si šetřit svá záda, krční páteř a klouby. Moderní ergonomie práce poukazuje právě na to, že technika musí nahradit lidskou dřinu, a tím právě Motúčko je.

Takže my doporučujeme český vynález a český výrobek z fabriky Ing. Kvido Štěpánka, který Motúčko vymyslel, vyvinul a vlastníma rukama i vyrábí. Pořiďte si Motúčko a budete se na chalupu těšit dvojnásob.

Komerční prezentace

Moderní chalupáře spojuje český vynález – Motúčko