Správné dveře prosvětlí a opticky zvětší vaši chatu

Rubrika: Market

Máte chatu nebo chalupu, ve které je málo světla? Okna jsou malá nebo orientovaná na severní stranu? Správně zvolené barvy mohou dům prosvětlit a opticky zvětšit. A nemluvíme jen o barvách na stěnu nebo barvách nábytku, ale také o dobrém výběru interiérových dveří. Byť se to nezdá, jestli do malého prostoru dáte příliš tmavý odstín nebo jemnou bílou, či zda do temné předsíně pustíte světlo prosklenými nebo celoskleněnými dveřmi, hraje velkou roli. V SAPELI ví, které dveře jsou vhodné a rádi vám s výběrem poradí.

Denní světlo díky celoskleněným dveřím

Přirozené světlo i do tmavých částí domu nebo místností bez oken přivedete skrz celoskleněné dveře SAPGLASS od SAPELI. Nejen, že dům prosvětlí, ale také opticky zvětší, především v případě využití čirého průhledného skla. Na výběr je však z mnoha dalších typů skel včetně matných, zabarvených i neprůhledných. Vybírat můžete z celé škály motivů na sklo, které jsou aplikovány pískování, gravírováním, digitálním nebo keramickým tiskem. Poslední zmíněná technologie umožňuje potisk také vlastní vámi zvolenou fotografií. Na výběr je také mnoho přírodních motivů, aby snadněji zapadaly i do rustikálního stylu chalupy. Všechny motivy můžete využít také na prosklení klasických dveří a to vše v rozměrech na míru.

Světlý interiér díky bílým dveřím

Nejuniverzálnějším řešením do každého interiéru jsou bílé dveře, které do něj vnáší eleganci, čistotu, harmonii a zachovají jeho světlost. Bílá barva navíc díky své nadčasovosti nevyjde z módy a oceníte ji jak v moderním tak tradičním stylu. Skvěle se hodí do chalup inspirovaných skandinávským stylem, který je velmi oblíbený. Dveře v bílém provedení mohou být lakované, stříkané, dýhované či laminované, v lesku či matu, hladké či s drážkami a dalšími prvky, zvolit lze variantu plnou anebo prosklenou. V SAPELI navíc nově přibyla k ručně stříkané barvě také tzv. navalovaná bílá EKO, která využívá ekologicky šetrný proces výroby. Bílé dveře vyrobené touto metodou mají mnoho výhod. Barva je nanášená v šesti vrstvách a je vytvrzena pomocí UV paprsků, proto je povrch dveří dokonale hladký a odolný, dveře se snadno udržují a čistí běžnými čisticími prostředky.
Navštivte některé z mnoha SAPELI CENTER nebo SAPELI POINTŮ po celé České republice, kde navrhnou dveře vám na míru.

Více na www.sapeli.cz

Komerční prezentace

Správné dveře prosvětlí a opticky zvětší vaši chatu

Zajímavé