Ložní prádlo jako rozkvetlá louka

Zatímco za okny ještě vládne zima, v bytě už klidně můžeme mít rozkvetlou louku a jaro v plné síle. Minimálně na peřinách a polštářích, díky nové kolekci ložního prádla Christian Fischbacher.

 

Flora

 

Christian Fischbacher je tradiční švýcarskou značkou a již téměř dvě století je synonymem kvality a luxusu. V Česku ji prodává interiérový butik À LA MAISON.
„Nové kolekci vládnou typicky jarní, pozitivní a veselé pastelové barvy. Vyberou si v ní nejen milovníci zdobných textilií a květin, ale také příznivci jednoduchosti a spíše minimalistického stylu. Pro ty jsou určeny jen decentně zdobené povlaky ve světlejších tónech,“ představuje novinky Lenka Kocourková, majitelka butiku À LA MAISON. V nabídce lze kromě množství materiálů, vzorů a rozměrů nalézt také atypická napínací prostěradla – dokonce i na matrace vysoké až 30 cm.

 

Belles-Couleurs

 

Při tvorbě nových kolekcí spolupracuje Christian Fischbacher s předními designéry a odborníky v oblasti textilního průmyslu. Důkazem kvality a originality je i mnoho prestižních mezinárodních ocenění. Firma je specifická tím, že vyrábí veškeré zboží na zakázku. Ceny u nás běžného rozměru povlečení (polštář 70 x 90 cm a peřina 140 x 200 cm) začínají na 6600 Kč.
Kolekce nově nabízí také dekorativní polštářky potištěné shodnými motivy, které povlečení vhodně doplní.

www.alamaison.cz

 

Kde butik najdete?
Interiérový butik À LA MAISON byl otevřen v červenci 2010. Prodejna rozkládající se na ploše 70 m² se nachází ve sníženém přízemí nákupního centra Palladium na Náměstí Republiky v Praze 1. V nabídce je možné nalézt především zboží pro vytvoření útulného a voňavého domova. Zákazníci si mohou vybrat ze zboží všech cenových kategorií včetně opravdu luxusních výrobků.

TEXT: REDAKCE
FOTO: À LA MAISON


 

Ložní prádlo jako rozkvetlá louka