Levná a zároveň moderní kuchyňská linka: prozradíme, jak a kde ji sehnat

Rubrika: Market

Kuchyňskou linku považujeme za základ domova. Dáváme si záležet na jejím výběru, často jím trávíme i několik měsíců. Ale pokud bydlíte třeba jen v pronájmu, nebo zkrátka z nějakého jiného důvodu nechcete do kuchyňské linky investovat desetitisíce, máme pro vás pár tipů pro její nákup – jak ušetřit a přitom získat, co vyžadujete.

https://favi.cz/produkty/obchod/sconto/kuchyne

Vsaďte na jednoduchost

Nové trendy jsou většinou nejdražší, pokud si vyberete klasickou bílou linku z lamina, určitě ji pořídíte levněji než dřevěnou. Rozhodněte se, jestli potřebujete linku na míru, nebo si koupíte už kompletní model. Před nákupem byste měli mít jasno v tom, pro kolik lidí kuchyně je, kdo v ní bude hlavní kuchař, jak často budete vařit, kolik máte nebo hodláte mít nádobí a kuchyňských spotřebičů. To všechno ovlivní její velikost. Hezkou, moderní kuchyňskou linku seženete už do 20 tisíc – třeba takovou, co vidíte na obrázku.

https://favi.cz/produkty/kategorie/kuchynske-linky

Na čem můžete ušetřit?

  • Dražší jsou vždy skříňky se šuplíky, levněji vyjdou zavírací s policemi uvnitř.
  • Zapomeňte na atypické rozměry a materiál, vybírejte radši standardní.
  • Pracovní deska může vyjít na dva tisíce, ale taky na dvacet.
  • Výrazné rozdíly v cenách jsou taky na dřezech a bateriích. I tady se výsledná cena může lišit markantně.

https://favi.cz/produkty/kategorie/kuchyne/bila

Levné kuchyňské linky si vyberete třeba díky Favi. Snadno si vyfiltrujete, jaký styl se vám líbí, v jaké cenové relaci se chcete pohybovat, jestli bude přímá nebo rohová, nebo jaký budou mít dvířka povrch. Pokud se vám některá zalíbí, doporučujeme zajít si kuchyň prohlédnout osobně, jedině tak si ověříte kvalitu materiálu a skutečně posoudíte, jestli se vám líbí.

Malá kuchyň

I to je častý problém. V garsonkách, panelácích, chalupách je kuchyně jen malou úzkou “nudlí” nebo koutem v rohu. Jak s tím naložit? Tady je pár tipů od designérů:

  • Využijte každou píď co nejefektivněji. Sedněte si a sepište, co všechno potřebujete, co by bylo dobré mít a co není nutné.
  • Skvělé jsou skříňky nebo police až do stropu. Nahoru umístíte méně používané hrnce, odšťavňovače nebo sezónní věci.

https://favi.cz/produkty/kategorie/kuchynske-linky/do-200-cm

 

Komerční prezentace

Uložit

Uložit

Levná a zároveň moderní kuchyňská linka: prozradíme, jak a kde ji sehnat