Krásné a odolné spáry díky spárovací hmotě Ceresit CE 40

Rubrika: Market

Spára mezi dlaždicemi spoluvytváří krásu celé koupelny. Co je krásné, je současně i dobré, a dokonalou harmonii krásy a kvality zhmotňuje nová generace flexibilní spárovací hmoty Ceresit CE 40 Aquastatic s novou polymerovou technologii SILICA ACTIVE. Ta k dosavadní Trojité ochraně MicroProtect přidává spárovací hmotě nové, vylepšené vlastnosti. A krása? Tu přináší nový barevný koncept a nové odstíny barev, inspirované čtyřmi přírodními živly.

 

Se spárovací hmotou Ceresit CE 40 Aquastatic se výborně pracuje a spárování obkladů a dlažeb s ní zvládne i šikovný kutil. Snadno se nanáší a na vaši práci bude i po letech radost pohledět, i díky dokonalé stálosti a intenzitě barev nové spárovací hmota s technologií SILICA ACTIVE. Na microsite silicaactive.ceresit.cz navíc najdete i instruktážní video, které vám ukáže, jak správně pracovat se spárovací hmotou Ceresit CE 40.

 

Inovovaná spárovací hmota přináší díky nové technologii SILICA ACTIVE i další výhody: kromě stálosti barev i zvýšenou odolnost proti vlhkosti, plísním, poškrábání a vzniku prasklin. Nová generace spárovací hmoty Ceresit CE 40 pro spáry šířky do 8 mm je tak ideální pro prostory dlouhodobě vystavené vlhkosti, jak v interiéru (koupelny, sprchy, kuchyně), tak exteriéru (balkóny, terasy, apod.).

 

Ceresit CE 40 můžete navíc použít i pro spáry na podkladech jako jsou sádrokarton, dřevotříska a plochy s podlahových vytápěním – tedy na podkladech kritických, které vyžadují velmi kvalitní flexibilní spárovací materiál. Flexibilní spárovací hmota Ceresit CE 40 je obzvláště vhodná pro spárování obkladů a dlažby z keramiky, včetně gresové (také označovaná jako slinutá či nenasákavá), skla, mozaiky, přírodního kamene a mramoru (nenáchylného na probarvení).

 

Vyšší odolnost inovované spárovací hmoty zaručuje dlouhodobou trvanlivost spáry. Ve spojení s osvědčenou Trojitou ochranou Microprotect* je spára navíc účinně chráněna proti houbám a plísním. Díky prověřenému efektu Aquastatic zůstávají kapky na povrchu spáry a nevsakují se do její struktury, spáry jsou tak výrazně odolnější.

Nový je i celkový barevný koncept inovované spárovací hmoty. Jednotlivé odstíny jsou v souladu s aktuálními trendy inspirovány čtyřmi přírodními živly – vzduchem, zemí, ohněm a vodou. Dosavadních 29 odstínů se rozrostlo na 32, nové jsou současným trendům odpovídající barvy světle stříbrná Carrara, světle béžová Pergamon a cementově šedá Cementgrey u odstínů Ceresit Vzduch, červená Chilli a černá Coal (Ceresit Oheň) a světlefialová Lila (Ceresit Voda).

Pro spáry v rozích van či mezery mezi obklady a sanitárním keramikou je ideální sanitární silikon Ceresit CS 25 se spolehlivou Trojitou ochranou proti houbám a plísním MicroProtect. Silikon, podobně jako spárovací hmota CE 40, nabízí širokou škálu barev, plně kompatibilních se spárovací hmotou. Samozřejmostí je trvalá elasticita a odolnost vůči vysokým teplotám, použít jej můžete v interiéru i exteriéru.

 

Komerční prezentace

Krásné a odolné spáry díky spárovací hmotě Ceresit CE 40