Moderní dřevostavba na klíč: Vyberte si bydlení dle svých představ

Rubrika: Market

Sníte o novém domku na klíč, který bude vaším útočištěm po zbytek života? Tak už přestaňte a dejte se do jeho realizace. Se spolehlivým partnerem to nebude nijak náročná záležitost a výsledek bude přesně odpovídat vašim představám. Že nevíte, na jakou firmu vsadit? Nevadí. V následujících řádcích vám představíme dřevěné stavby na klíč, které staví společnost HK-Dřestav s.r.o. mající s realizací dřevostaveb na míru dlouholeté zkušenosti. Firma oceněná Certifikátem o vysoké důvěryhodnosti a finanční stabilitě společnosti a dalšími certifikáty vztahujícími se k výrobním technologiím měla v roce 2014 kapacitu již 80 domů. Mezi jí realizované projekty patří rodinné domy, haly, anebo i chaty či pensiony. Jaké objekty tedy staví, které technologie používá a jaké jsou její další přednosti?

 

Bungalov, nebo podkrovní dům?

Každý má o svém novém domku úplně jiné představy. Vše může být do jisté míry také omezeno velikostí a tvarem pozemku. V každém případě si můžete vybrat jakýkoli typ podle toho, co se vám líbí. Anebo co vám na váš pozemek nejlépe padne. Zmiňovaná společnost realizuje hned několik různých staveb. Začít bychom měli klasickými bungalovy. Ty jsou optimální především díky bezbariérovému provedení a vkusnému vzhledu. Do moderních nových ulic padnou jako ulité. Zajímavou volbou jsou i moderní variace bungalovů, které jsou typické rovnou střechou, spoustou prosklených prostor a netradičními moderními prvky, jež z nich činí luxusní bydlení 21. století. Přejete-li si spíše patrový domek, máte jej mít. Volit budete zase moci ze dvou variant, a to podkrovní klasické a moderní budovy. Opět si můžete vybírat z mnohých variací, přičemž vaší fantazii se z pohledu úprav meze nekladou.

 

Proč právě nízkoenergetické dřevěné domy na klíč?

Na tuto otázku existuje pochopitelně hned několik odpovědí. V první řadě je třeba říct, že dřevostavby na klíč jsou ekologické a stavěné v souladu s okolní přírodou. Budete tak dlouhou dobu žít v prostředí, které koresponduje s ekologií a moderním životním stylem jako takovým. Další předností dřevostaveb je bezesporu jejich velká výdrž spojená s odolností. Mýty hovořící o dočasnosti takovýchto objektů a nízké výdrži dřeva byly již dávno vyvráceny a jejich životnost se pohybuje ve stejných relacích, jako je tomu u klasických zděných staveb. Spolehnout se můžete na rozdíl od zděných domků na suchou cestu výstavby. Jinými slovy, váš projekt může být realizován velmi rychlým způsobem. Díky absenci vody není nutné čekat na schnutí, a tak můžete bydlet v novém klidně i za několik měsíců. Velkou výhodou dřevěných nízkoenergetických a pasivních domů je bezesporu minimální energetická náročnost. Díky moderním technologiím, které se používají při jejich výstavbě, nebudete muset platit za vytápění žádné horentní sumy.

 

Moderní technologie šetří peníze

Při stavbě domů od společnosti HK-Dřestav s.r.o. jsou využívány ty nejmodernější technologie, které dokážou uspořit značné množství peněz při užívání domu. Firma zajistí použití těch nejkvalitnějších a nejmodernějších materiálů. Spolupracuje s ověřenými dodavateli, kteří mají v oboru dlouholetou praxi. Nabídne také služby prověřeného architekta schopného navrhnout interiér i exteriér takovým způsobem, aby vám vše maximálně vyhovovalo, a vy jste šetřili peníze, čas a v neposlední řadě i vlastní energii. Vybírat si budete moci ze spousty zajímavých typových domků a třeba si je dotvořit tak, aby to ve finále dokonale korespondovalo s vašimi představami. Na této optimální situaci se podílí i fakt, že si vše budete moci navrhnout pomocí 3D vizualizace. Tu momentálně v rámci cenového zvýhodnění dostanete s projektovou dokumentací zcela zdarma!

 

 

Komerční prezentace

Save

Moderní dřevostavba na klíč: Vyberte si bydlení dle svých představ