Jak na efektivní zastínění zimní zahrady? Vsaďte na prémiové markýzy!

Rubrika: Market, Zahrada

Zimní zahrada dokáže prodloužit léto, i když venku zrovna nekralují letní teploty. Nabízí prostor pro relaxaci a odpočinek po náročném pracovním dni. Abyste si posezení užili do sytosti, je třeba myslet na kvalitní zastřešení, díky němuž rozmary počasí neovlivní vaše plány.


Stavba svépomocí se nemusí vyplatit

Postavit si zimní zahradu se zdá být pro řadu domácích kutilů jednoduchou záležitostí. Příklady z praxe bohužel potvrzují, že výsledek je nevalné kvality. V řadě případů je podceněna tepelná izolace, klimatizace, topení a zastínění. Kvůli tomu je pobyt v zimní zahradě vyrobené svépomocí při intenzivním slunečním záření či při zimních mrazíkách nepříjemnou záležitostí. V potaz je třeba vzít též odolnost vůči dešťovým a sněhovým srážkám, stejně tak poryvům větru.

 

Na koho se obrátit?

Pravým odborníkem v oblasti zastřešení terasy a zimní zahrady je firma T-Shade, která se může pochlubit více jak 20letými zkušenostmi v oboru. V nabídce této firmy naleznete markýzy nadstandardní kvality, protože ta je pro společnost T-Shade prioritou. Můžete se spolehnout na prvotřídní materiály, špičkovou montáž a následný servis. Záruka na produkty je poskytována v rozsahu 5-10 let.

Ochrana před sluncem, deštěm i větrem

Efektivní zastínění zimní zahrady vás ochrání téměř před jakýmikoliv povětrnostními podmínkami. Markýzy jsou zhotoveny z kvalitních nepromokavých materiálů a konstrukce odolné proti korozi. Vyznačují se precizním provedením a tichým chodem. Markýzy též mají ideální sklon, tudíž po nich hladce odtéká voda. Standardním vybavením je motor s dálkovým ovládáním, které maximálně usnadňují manipulaci s markýzou, jež se navíjí do kazety. Markýzy jsou vyráběny dle vašich individuálních požadavků. Můžete si vybrat z široké palety barev látek.

 

 

 

Komerční prezentace

Jak na efektivní zastínění zimní zahrady? Vsaďte na prémiové markýzy!