I na chatě je potřeba mít pořádnou sprchu – rady a tipy od prodejce sprchových koutů

Rubrika: Mazlíčci

Vaše chata nebo chalupa je jistě, místem, kde si chcete užít klid a pohodu. Ale co když se dostanete k otázce vybavení koupelny? To může být celkem oříšek, zvláště pokud si nechcete vyprázdnit peněženku do posledního haléře. 

Koupelna na chatě či chalupě by měla být funkční, ale zároveň nadměrně nezatěžovat váš rozpočet. S praktickými tipy, jak zařídit koupelnu na chatě, nám pomohl prodejce sprchových koutů WellMall.

Jak proměnit chalupu v luxusní oázu?

Jestliže vlastníte robustní zděnou chalupu s kameny tlustými jako středověký hrad, máte polovinu práce hotovou. Tyto stěny snesou téměř vše a poskytnou vám skvělý základ pro instalaci sprchového koutu, aniž byste museli řešit další komplikace. Pořiďte si kvalitní izolaci, aby vás v zimních měsících nenavštívil mráz a vyberte si obklady, které budou ladit s rustikálním charakterem vaší chalupy.

A když už jste v tom, proč nevybrat nějaké parádní sprchové dveře nebo sprchový kout a snadno se tak zbavit nevzhledného a nepraktického sprchového závěsu? K tomu všemu vám sprchový kout bude každý den připomínat, že život na chalupě může být stejně luxusní jako ve vaší koupelně ve městě.Sprchový box: stylové a praktické řešení pro vaši dřevěnku

Ale co když je vaše útočiště spíše poklidná dřevěnka, která by se na moderní prvky mohla trochu tvářit? Nebojte se, i pro vás máme řešení. Co takhle sprchový box?Je jako malý pokojík, který si postavíte kamkoliv, a nemusíte se bát, že byste při každém mytí způsobili potopu. A nejen to, moderní sprchové boxy mohou vypadat stylově a dodají vaší dřevěně ten pravý šmrnc. Navíc, když vyberete ten pravý model, můžete se cítit jako v pětihvězdičkovém hotelu.Chataření a chalupaření má svá pravidla, ale u koupelny se vyplatí být trochu náročnější. Protože i když jste na chatě, některé komforty prostě nechcete obětovat. A správně vybraná koupelna? To je přeci základ! Už si představujete, jak si po dlouhé procházce lesem dopřejete relaxační sprchu ve vaší nové perfektně vybavené koupelně na chatě?

Na e-shopu firmy WellMall najdete veškeré potřebné vybavení pro zařízení koupelny – od sprchových boxů a koutů po malé nezbytně nutné doplňky. Pokud byste si s výběrem navíc nebyli jisti, můžete využít ochotné zákaznické podpory.

Komerční prezentace

I na chatě je potřeba mít pořádnou sprchu – rady a tipy od prodejce sprchových koutů