Hliníková pergola k zimní zahradě? Víme, která ji skvěle doplní

Rubrika: Market

Jiné pergoly potřebují k opoře i dvakrát tolik sloupů. Téhle stačí pouhé 2 až do šířky 8 metrů. Je odolná, bezúdržbová a její plachtu z nepromokavého PVC stáhnete stiskem jednoho tlačítka. Přečtěte si, který typ pergoly obstál jak u zimních zahrad rodinných domů, tak i u komerčních podniků.

Hliníkové pergoly a zimní zahrady se skvěle doplňují. Stačí jen zvolit správný typ

Užít si v zimě sluneční paprsky naplno je paráda. To vám potvrdí většina majitelů zimních zahrad i teplomilných rostlin. Stejně tak v chladném a větrném počasí, při kterém může být pocitová teplota klidně o 6 stupňů nižší, než kolik naměříte na venkovním teploměru. Jakmile ale naplno propukne jaro, je pobyt pod hliníkovou pergolou k nezaplacení. Jen pod ní si naplno vychutnáte vůni čerstvého vzduchu a zvuky přírody. Sázkou na jistotu je přitom pergola Novo s integrovaným okapem.

Stahovací pergola Novo může mít integrované osvětlení, které rovnoměrně osvětlí prostor pod pergolou.

Pergola by měla sloužit vám, ne vy jí. Vsaďte na bezúdržbovou pergolu Novo

Pokud si chcete pobyt pod pergolou především užívat, vsaďte na ozkoušenou kvalitu a práci profesionálů. Například pergola Novo se stahovací střechou z 3vrstvého PVC vás spolehlivě ochrání před deštěm i sluncem. Odolá větru až do rychlosti 117 km/h. Oproti jiným typům pergol má navíc tu výhodu, že jí k opoře stačí pouze 2 přední sloupy až do šířky 8 metrů. Oproti tomu například populární pergola Eva může mít v případě dvou sloupů na šířku maximálně 4,5 metru.

Pergolu Novo snadno ukotvíte takřka do všech typů fasád. Jednoduchá je i montáž pergoly do dřevostavby.

Zastínění zimní zahrady i hliníkové pergoly můžete vyřešit najednou

Ve firmě Atypy získáte pergolu Novo i další typy venkovního zastřešení s 5letou zárukou. Budete mít navíc jistotu, že je pergola dobře ukotvená a vydrží v perfektním stavu desítky let. A pokud byste chtěli vyřešit jen zastínění venkovního posezení nebo zimní zahrady, i s tím vám odborníci z firmy Atypy rádi pomohou. Vše vyrobí na míru a zajistí odbornou montáž.

Střešní zastínění Xline efektivně sníží teplotu v zimní zahradě a odcloní sluneční paprsky. Na boční zastínění pergoly se hodí například screenové rolety, přes které jde dobře vidět ven, ale ne dovnitř.

Komerční prezentace

Hliníková pergola k zimní zahradě? Víme, která ji skvěle doplní