MAND CZ – dřevěné dveře té nejvyšší kvality

Rubrika: Market

Dřevo je nesmrtelným materiálem hned z několika důvodů. Je přirozeně krásné a originální – dva zcela identické kusy dřevěného nábytku zkrátka nenajdete. Dřevo je zdravé a přirozeně dýchá – pokud se šetrně povrchově ošetří, je nedílnou součástí zdravého interiéru, ve kterém se krásně dýchá i nám. Je odolné a vyniká vysokou životností – proto dodnes na prohlídkách hradů a zámků vídáme prastaré dřevěné stoly, truhly i dveře, o kterých to celé dneska bude. Navozuje pocit dokonalé útulnosti – splňuje tedy vše, co si žádá v současnosti tak moderní „hygge“ trend. Dřevo je zkrátka něco, co bychom nejraději měli všude, a dveře by neměly zůstat pozadu.


MAND CZ nabízí dveře Czech Door v širokém škále dřevin

MAND CZ vám nabízí vysoce kvalitní dřevěné dveře značky Czech Door, které v sobě všechna výše zmíněna pozitiva dřevěného masivu snoubí. Z několika produktových řad si vybere skutečně každý. Dřevo je díky své vysoké kvalitě, odolnosti a přirozené kráse oblíbeno napříč nejrůznějšími styly interiérového designu. Hodí se tedy do minimalisticky zařízeného bydlení i do rustikální domácnosti. Dřevěné dveře se dají navíc šikovně přizpůsobit výběrem povrchové úpravy a laku. I díky tomu jsou svým způsobem nesmrtelné. Bojíte se, že se vám za pár let omrzí? Stačí přebrousit, natřít a máte dveře jako nové!

 

Vzhled vašich dveří ovlivní i výběr dřeviny. My vám nabízíme dveře Czech Door ze smrku sukatého a bezsukatého, borovice sukaté a bezsukaté, olše bezsukaté, buku bezsukatého, modřínu bezsukatého, javoru bezsukatého, dubu sukatého a bezsukatého. Nejde přitom pouze o vzhled. Každý druh dřeva má své typické vlastnosti. Například smrkové dřevo vyniká svojí charakteristickou vůní, i proto si možná budete se smrkovými dveřmi myslet, že vám v obýváku stojí vánoční stromeček. Dubové dřevo, a tedy i dveře, je zase typické svojí odolností a houževnatostí. Vydrží takřka cokoliv a stárne jen do krásy! Teď už stačí si z naší nabídky vybrat jen ladící kliky na dveře a máte vystaráno.

 

Je libo dřevěné dveře, které lze zasunout do stavebního pouzdra? V MAND CZ je máme!

V MAND CZ si zakládáme na tom, že pro nás nic z oblasti dveří není nemožné, a proto nabízíme i dřevěné dveře posuvné. Vyberte si u nás stavební pouzdro pro posuvné dveřea my vám k nim rádi nabídneme dveřní křídlo z dřevěného masívu.

 

 

Vchodové dveře z českých smrků se stanou perlou každého domu či bytu

V nabídce MAND CZ, ale nenajdete pouze dřevěné dveře interiérové, naší chloubou jsou i vchodové dveře z dřevěného masívu. Vysoce kvalitní dveře z českých smrků z naší nabídky se stanou šperkem vašeho domu. Standardně vyrábíme vchodové dveře z českého smrku, rádi vám ale vyrobíme dveře na přání i z jiné dřeviny. Naše dveře nemusí být v žádném případě jen plné. Je libo dveře s bočním či horním světlíkem nebo dveře jinak atypické? Přijďte za námi do našeho showroomu v Libušské na Praze 4 a promluvte si s námi o vašich představách. Rádi se s vámi podělíme o to, co umíme.

Dveře jsou naší vášní, a když přijde zákazník, který touží po dveřích z dřevěného masívu, je pro nás vždy radostí mu pomoct s výběrem. Dřevo je nestárnoucí klasikou, se kterou nikdy nešlápnete vedle. Je přirozeně elegantní, odolné, vždy originální a v každé éře „trendy“.

 

 

Komerční prezentace

 

 

 

 

 

MAND CZ – dřevěné dveře té nejvyšší kvality