Chybí vám u chalupy zastřešení? Víme, jak si ho rychle a levně obstarat!

Rubrika: Market

Každý z nás se určitě těšil na léto. Už je konečně tady a spousta lidí tolik očekávané sluníčko zatracuje, protože prostě a jednoduše nemají správné zastínění exteriéru. Vymýšlet nějaké inovativní řešení na poslední chvíli pozbývá smyslu. Výstavba klasické střechy anebo průhledné zastřešení nejsou zrovna krátkodobou záležitostí a finančně také tyto varianty vyjdou vcelku draho. Právě z těchto důvodů se vyplatí pořídit kvalitní párty stan. Právě on poskytne dostatek stínu za minimální pořizovací cenu. Jestliže stále nejste přesvědčeni o jeho pořízení, čtěte dál, v následujících řádcích se zaměříme na moderní párty stany BRIMO, které nabízejí hned několik předností.

Variabilní zastínění dle potřeby

Hlavní výhodou párty stanů je samozřejmě variabilita zastřešení. Pokud si postavíte pergolu i se střechou, jinde na zahradě už ve stínu nebudete moci posedět. Rychle rozkládací párty stany jsou v tomto ohledu mnohem kompaktnější. Potřebujete-li stín na druhém konci zahrady, stan si přenesete a můžete bez problémů získat krytý prostor se vším všudy dle potřeby. Stejně tak lze moderní párty stan využít k jiným účelům. Vhodnější prodejní stánek asi nenajdete!

Expresní rozložení i složení

Nůžková konstrukce, která je základem každého párty stanu, napomáhá k velmi rychlému rozložení i složení stanu. Nepotřebujete žádné nářadí. Vystačíte si s menšími variantami i samotní. U větších stanů už je zapotřebí rozložení síly mezi více lidí. Párty stany BRIMO se vůbec vyznačují jednoduchou prací s konstrukcí, a to díky automatickému systému zajištění. Lehkým tahem k sobě konstrukci rozložíte a stan bude během několika málo minut postavený.

Vysoká kvalita konstrukce i plachty

Osvědčené párty stany zmiňované značky jsou typické i maximálně bytelnou kovovou konstrukcí. Můžete se spolehnout na to, že vydrží na místě i při silnějších poryvech větru. Navíc není problém tento kvalitní párty stan velmi jednoduchým způsobem ukotvit přímo k zemi. Tím pádem získáte jistotu jeho setrvání v místě postavení. Důležitá je samozřejmě i kvalita plachty. Ta je vyrobena ze dvou vrstev. Jednu tvoří pogumování a druhou polyesterové tkanina. I díky této skutečnosti můžete pod stanem trávit čas i v dešti, jelikož je vodotěsný. Povrch je velmi jednoduše omyvatelný, čímž odpadá jakákoli specifická údržba. Je i UV stabilní. Bez problémů přečká neustálý svit slunce po několik sezon.

Unikátní design zaručen

V každém případě, vybírat lze navíc hned z několika variací. K dispozici jsou třeba modely s červenou, modrou nebo bílou plachtou. Záleží pouze na vašem výběru. Jinak také není problém vybírat i ze spousty velikostí párty stanů. Není potíž volit z pestré nabídky párty stanů malou variantu 2×3 m, ale klidně i velké stany o rozměrech 3×6 m a větší.

Komerční prezentace

Chybí vám u chalupy zastřešení? Víme, jak si ho rychle a levně obstarat!