Elektrické stolní grily

 

Smart gril GR 7010 2 v 1 značky Catler s teplotní sondou funguje jako kontaktní gril i BBQ gril, horní deska výškově nastavitelná, 6 automatických programů, dotykový displej, časovač. 6 290 Kč Kč (Catler)

S elektrickými stolními grily se nemusíme vzdát oblíbené přípravy pokrmů ani doma nebo v zimě. Zvolit lze otevřený gril (BBQ gril) nebo kontaktní gril s horní sklopnou deskou. Co je důležité, jaké mohou být výhody? Velikost grilovací plochy, nastavitelná výška horní desky, možnost gril otevřít a grilovat na obou deskách, automatické programy, časovač, termostat, odkapávací miska na tuk a šťávu, nepřilnavá vrstva na grilovacích deskách, možnost je vyjmout, dotykový displej nebo ovládání knoflíky, materiál kov nebo kov a plast.

Bezkouřový gril TG900812 Smoke Less značky Tefal zaručuje díky technologii Smoke Shield až o 70 % méně dýmu a zápachu, dvě topné zóny umožňují grilování různých ingrediencí současně při odlišných teplotách, nastavitelný termostat. 3 499 Kč (Chefshop.cz)

Gril LONO Quadro značky WMF vhodný ke grilování ve dvou, grilovací plát z odolného litého hliníku s nepřilnavým povrchem je vyjímatelný. 2 299 Kč (Chefshop.cz)

Elektrické stolní grily