Co může potěšit pod stromečkem

Nejoblíbenější svátky roku – Vánoce – se pomalu blíží. Nejen dětem, ale i většině dospělých udělají radost dárky pod stromečkem, zvláště když se trefí do jejich noty. Chce to projevit trochu detektivního nadání a nenápadně zjistit, čím bychom mohli našim blízkým udělat radost. „Deset deka zlata a je radosti až do Štěpána“, jak zaznělo kdysi v jedné humorné scénce slavné dvojice Šimka a Grosmanna jako rada ohledně vánočního dárku, to opravdu být nemusí.

 

Sada nářadí Fieldmann FDG 5005-85R

 

Potěšit můžete i dobře vybranou knihou či společenskou hrou, u níž se pobaví celá rodina. Radost uděláte i společným rodinným dárkem, třeba kávovarem, kutila potěší nová sada nářadí…

 

Zábava s „horkým bramborem“
Nová hra „Horký brambor“ od firmy Alexander je  vhodná pro děti již od šesti let a skvěle se s ní pobaví celá rodina. Hrát může 2 až 8 hráčů. V této hře máte pouze několik sekund na vymyšlení odpovědi na otázku a přehození horké brambory protivníkovi. Čas odměřuje točící se káča nebo lze použít bezplatnou aplikaci časomíry, staženou pomocí QR kódu. Koupíte za 499 Kč v prodejnách hraček.

 

Společenská hra pro celou rodinu „Horký brambor“

 

Pražský chodec ve světě
Český fotograf Jiří Všetečka se proslavil fotografiemi, na nichž zvěčnil svou lásku Prahu, především ve známém cyklu Pražský chodec. Díky putovní výstavě těchto velkoformátových snímků procestoval devatenáct zemí čtyř kontinentů a všude fotil. Výsledkem je jeho nejnovější kniha Pražský chodec ve světě. Fotografie, někdy z míst, kam se turista běžně nedostane, doprovázejí jeho komentáře a příběhy, které se k fotografiím vážou. 240 stran, 690 Kč.

 

 

Pro chutnou kávu
Kávovar Espresso DeLonghi EC850 má snadné ovládání pomocí 6 intuitivních a podsvícených tlačítek. Stiskem jediného tlačítka připravíte lahodné cappuccino či latte macchiato. Nádobku na mléko můžete po použití umístit do chladničky. Kávovar je vhodný pro mletou i porcovanou kávu. Najednou můžete připravit i dva šálky. Koupíte v síti Kasa.cz za 5 999 Kč.

 

Kávovar Espresso DeLonghi EC850

 

Univerzální sada nářadí
Sada nářadí Fieldmann FDG 5005-85R skládající se z osmdesáti pěti dílů v praktickém kufříku se hodí pro opravy a údržbové práce v domácnosti i v okolí domu. Díky bohatému obsahu s ní bez problémů vyměníte svíčky v sekačce či v křovinořezu nebo utáhnete radiátory po topné sezoně a uděláte mnoho dalších věcí. Cena je 2499 Kč.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV FIREM

Co může potěšit pod stromečkem