Chaty a chalupy s bazénem nebo wellness k pronájmu

Ještě jste nezažili wellness ve venkovském stylu? Vyjeďte si na chalupu nebo chatu, která vám nabídne bazén, koupací jezírko, vířivku, saunu, koupací sud nebo třeba všechno dohromady a zažijte nezapomenutelnou dovolenou.

Představte si, že začnete den pár tempy ve vlastním bazénu či jezírku, po pobytu venku se zajdete prohřát do sauny, na konci dne uvolníte své tělo ve vířivce a z koupacího venkovního sudu pozorujete hvězdy. Za takovým snem nemusíte jet vůbec daleko.

Dovolená pro každého

Máme rádi pobyt v přírodě, ale současně i pohodlí. Dnes už je proto naprostou samozřejmostí, že v chatách a chalupách k pronájmu nalezneme běžný komfort, na který jsme zvyklí ze své domácnosti. Disponují myčkou na nádobí, pračkou, sušičkou, či Wi-Fi připojením.

Buď se jedná o úplně nové objekty a nebo o velice zdařilé a stylové rekonstrukce chat a chalup, kde i design a originalita interiérů pro vás budou zážitkem. Spousta těchto objektů navíc umožňuje si s sebou vzít svého čtyřnohého mazlíčka, hlavy v nich složí i opravdu početná rodina a soukromí a romantika jsou vám zaručeny.

chalet-petra-velka-upa-pec-pod-snezkou

Chalet Petra s finskou saunou a vinotékou se nachází na Portáškách ve Velké Úpě v Krkonoších a je umístěná na svahu hned vedle sjezdovky Ski Areálu Velká Úpa

S wellness zařízením si na takové dovolené opravdu každý přijde na své. Ať už ti, kteří vyhledávají aktivní dovolené nebo ti, kteří touží po odpočinku. I pro děti je dovolená v přírodě ideálním vyžitím. Podniknout můžete několik dobrodružných výletů po okolí, ale i neomezený přístup na zahradu jistě i ti nejmenší ocení. Není divu, že pronájem chat a chalup je trvale český fenomén.

panorama-korenec-kruhove-vily-moravsky-kras

Kruhová vily v Moravském krasu snázvem Panorama Kořenec nabízí saunu i vířivku

Není to jen sezónní záležitost

Ve většině chat a chalup si můžete užít plnohodnotnou dovolenou v kterémkoliv ročním období, klidně třeba i oslavy Vánoc a Nového roku.

Některé objekty, nacházející se v horských oblastech, leží nedaleko lyžařských sjezdovek, stop pro běžkaře, ale i aquaparků, pokud by vám vlastní sauna či vířivka nestačila.

chalupa-jezevci-brloh-pstruzi-lysa-hora

Wellness chalupa Jezevčí brloh vypadá jako z pohádky. Nachází se na slunném kopci nad obcí Pstruží. Ani tady nebudete ochuzeni o finskou saunu a vířivku.

Stejně tak letní program může být velice pestrý. Kola a koloběžky nemusíte balit s sebou, obvykle všude je možné si je zapůjčit. Vodních aktivit bývá po okolí také spousta a nebo si můžete vyzkoušet horolezectví či golf.

I teď, s přicházejícím babím létem, určitě není pozdě na trochu odreagování v přírodě, jeďte houbařit a nasávat poslední teplé paprsky slunce!

4-domy-tri-horske-chaty-dolni-morava

4 DOMY jsou luxusně vybavené horské chaty ve volném prostranství v obci Dolní Morava nabízejí výřivku a relaxační bazén

Kde si chatu a chalupu k pronájmu vybrat?

Svůj pobyt si můžete vybrat na bezprovizním internetovém katalogu rekreačních objektů k pronájmu  www.CS-CHALUPY.cz.

  • aktuálně zde v nabídce naleznete více jak 5000 objektů
  • svůj pobyt si rezervujete přímo u majitele Vámi vybraného objektu
  • tipy na báječnou dovolenou, víkendy i výlety s dětmi

Chaty a chalupy s bazénem nebo wellness k pronájmu