Českolipský Narex přináší kvalitní prodlužovací kabely

Rubrika: Market

Český výrobce kvalitního elektronářadí se sídlem v České Lípě, zařadil do svého sortimentu v rámci jarní akční nabídky i prodlužovací kabely o délce až 50 m. „Prodlužovák“ je nedílnou součástí vybavení každé dílny s elektrickým nářadím a ne vždy je vhodné nebo možné použít akumulátorové nářadí, proto je velice důležité dbát na kvalitu prodlužovacích kabelů a bezpečnost práce s nimi.

Narex dodává kabel PCN 50, který je navinutý na cívce z odolného plastu s lakovaným ocelovým rámem. Cívka je vybavena 4 zásuvkami s krytkou a tepelnou pojistkou. Celý plášť kabelu je pro lepší rozpoznatelnost vyveden v kontrastní modré barvě. Celková hmotnost 50 m kabelu s cívkou je 9,5 kg. Narex dále nabízí cívku s kabelem o délce 25 m (PCN 25) a také volně ložený kabel o délce 25 m (PKN 25). Všechny tyto modely lze v rámci jarní akční nabídky „S námi to dotáhnete nejdál“ získat ZDARMA nebo za výhodný doplatek spolu s vybranými stroji Narex. Akční nabídka obsahuje celkem 20 strojů, ke kterým lze kromě výše uvedených kabelů získat také kvalitní značkové příslušenství. Jedním z takových strojů je velmi oblíbená univerzální vrtačka EVP 13 E-2H3.

Hlavním znakem této osvědčené a u českých zákazníků velmi oblíbené vrtačky jsou především široké možnosti jejího použití. Navíc, jak je u strojů značky NAREX obvyklé, vyniká i v dalších uživatelsky důležitých kritériích, ke kterým patří zejména dlouhá životnost a vysoká spolehlivost.


Konstrukce této kompaktní příklepové vrtačky EVP 13 E-2H3 je provedena výhradně z kvalitních dílů a materiálů, což lze v  této cenové kategorii považovat za nepříliš obvyklé. Mimořádné užitné vlastnosti stroji dodává přesná hliníková převodová skříň, díky níž je celý stroj mnohem stabilnější, výkonnější a lépe tak snáší vysoké pracovní tempo. Elektronická regulace vrtačky EVP 13 E-2H3 umožňuje vhodné nastavení otáček podle druhu materiálu a typu použitého nástroje. Pomocí dvourychlostní převodovky lze zvolit optimální otáčky pro vrtání do měkkých či tvrdých materiálů, pro šroubování, anebo pro řezání závitů. Plynulý rozběh na spínači slouží k bodově přesnému navrtávání materiálu. Jako dlouhodobě nejvhodnější alternativou pro příklepové vrtání se ukázalo být zubové sklíčidlo. Na rozdíl od rychloupínacích sklíčidel nabízí  pevné sevření a bezpečné dotažení příklepem hodně namáhaného vrtáku. Narex vrtačku dodává se zubovým sklíčidlem, s dorazovou tyčí pro nastavení hloubky vrtání a s přídavným držadlem.

Více u všech dobrých prodejců nářadí nebo na www.narex.cz/akce.

Výrobce:
Narex s.r.o.
Chelčického 1932
470 01 Česká Lípa
Tel.: +420 481 645 183
E-mail: narex@narex.cz

www.narex.cz

Komerční prezentace

Českolipský Narex přináší kvalitní prodlužovací kabely