Změna životního stylu pomocí domácího wellness

Rubrika: Market

Zoufáte si, že současná koronavirová realita vám nedovolí využít služeb oblíbeného „fitka“ či wellness? Ztrácíte naději, že v dohledné době bude možné navštívit saunu nebo se uvolnit ze stresu v parní koupeli? Vše se dá vyřešit v pohodě s produkty české firmy ARTTEC, výrobce koupelnových zařízení.

Parní sauny vyrobené českou firmou ARTTEC

V nabídce firmy naleznete výrobky nahrazující v domácích podmínkách jak saunu, tak parní koupel, hydromasážní vany se zabudovanou technologií pro využití chromoterapie (relaxace, rehabilitace nebo obnova zdravotní nerovnováhy pomocí barevného zdroje) a další výrobky pomáhající při obnově vaší vitality. Všechna zařízení lze snadno instalovat a jsou nenáročná na prostory, takže je bez problémů umístíte i v podmínkách „paneláku“.

Vířivá vana RHEY se světelnou terapií

Inspirujte se i z historie, již staří Egypťané a Číňané využívali umění holistického léčení. Využijte proto těchto technologií zabudovaných do našich výrobků a můžete relaxovat nerušeně u vás doma. Navíc, vezmete-li si tužku a začnete na papír vyčíslovat náklady na využívání výše uvedených služeb, zjistíte, že náklady na pořízení se vám rychle vrátí, jak uspořením financí, tak i času.

Ekologické čistící prostředky do koupelny Briochin

V nabídce firmy ARTTEC je rovněž široký sortiment esenciálních aromatických olejů z prověřených zdrojů, které jsou vhodné pro použití k aromaterapii, dále nabízí čistící prostředky ryze přírodního charakteru od francouzské firmy Briochin a další produkty doplňující koupelnové zařízení.

Esenciální olejíčky vhodné pro aromaterapie

Nechte se inspirovat na našich stránkách www.arttec.cz, kde naleznete veškeré informace o produktech a věcech k nim se vztahující.

Navštivte naši vzorkovnu, kde můžete na vlastní oči vidět široký sortiment koupelnového zařízení a kvalitu naší výroby. Vše si můžete osahat a vyzkoušet. Nově od února v provozu ke zhlédnutí plně funkční parní box a hydromasážní vana se světelnou terapií.

Kde najdete naši vzorkovnu?

ARTTEC S.R.O. Rosická 358, Tetčice, 664 17, Tel.: 546 422 114

Komerční prezentace

Změna životního stylu pomocí domácího wellness