S tvarovkami RONDE BLOCK bude Váš plot originální

Nebojte se být jiní a postavte si plot nebo zídku z tvarovek RONDE BLOCK. Tyto tvarovky oválného tvaru, atypickému oproti stávajícím „klasickým“ tvarovkám, zcela boří mýty, že tvarovka musí být jenom hranatá.

Pro vlastní stavbu jsou k dispozici průběžné, celé a ukončující poloviční tvarovky a několik typů zákrytových desek k zakončení stavby. Vyrábí se ve čtyřech barevných provedeních a v hladké povrchové úpravě. Vzhledem k svému tvaru lze tvořit jak rovné, tak vlnité a zaoblené plochy a vytvářet různá zákoutí k praktickému využití. Primárně je tato tvarovka určena pro výstavbu zídek a plotů, přičemž oválné konce tvarovek zjemňují celkový vzhled.

Práce s tvarovkami RONDE BLOCK:

 

Zdění z tvárnic RONDE BLOCK se provádí na vazbu klasicky lepením s minimální spárou na mrazuvzdorné lepidlo nebo jednosložkové víceúčelové PUR lepidlo. Z důvodu vyrovnání případných nerovností základového pasu se první vrstva tvarovek ukládá do maltového lože. Ostatní vrstvy je pak možné spojovat výše uvedeným způsobem. Díky tvarovému řešení tvárnic se svislé spáry spojovacím materiálem nevyplňují. Ukončující, tzn. poslední vrstva tvárnic a zákrytové desky musí být přilepeny. Stěny musí být vždy ukončeny přibetonovaným sloupkem s vloženou výztuží. Obdobně musí být provedeno také ukončení v místě branky nebo v místě plotových výplní. Díky tvarovému řešení, designu, přesnosti tvárnic a způsobu kontaktního spojování se neprovádí dodatečné spárování ani žádné jiné kroky pro dosažení finálního vzhledu zdiva. Více na www.presbeton.cz.

 

Komerční prezentace

S tvarovkami RONDE BLOCK bude Váš plot originální