U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Časopisy pro volný čas

Kategorie: Stavba | Autor:

MODERNÍ PODLAHY

Jan Werner

144 stran, cena 145 Kč, ERA

Přemýšlíte, jakou podlahu zvolit do vašeho interiéru? Tato knížka vám zkusí odpovědět. Najdete v ní přehled materiálů pro podlahy, a to jak pro podkladní vrstvy, tak i pro vrstvu nášlapnou: podlahy dřevěné, laminátové, korkové, stěrkové a licí, dlažby, linolea a PVC. Jsou zde také popsány vytápěné podlahy a způsoby provádění elektroinstalací. Nechybí ani kapitola o údržbě a renovaci podlah.

DVEŘE – OPRAVY, VÝMĚNY, VÝBĚR

Kamil Barták

112 stran, cena 99 Kč, GRADA

Publikace se snaží zjednodušit a zpřehlednit problematiku výměny a oprav dveří a upozornit na některé novinky. V úvodu se seznámíte se staršími typy dveří a jejich opravou, další část je věnována výběru a osazování nových dveří (materiály, tvary, zárubně). Autor se snaží také vysvětlit některé nejasnosti ve způsobech osazování zárubní.

STAVÍME OPLOCENÍ

Jan Tůma

106 stran, cena 145 Kč, ERA

Autor podává vyčerpávající informace o možnostech oplocení po-zemků. Píše nejen o stavění tradičních plotů (podezdívka, sloupky, výplně), ale také o možnostech, které nabízí plotové stavebnice: kovové, plastové, z prefabrikovaného betonu. Jedna z kapitol se věnuje živému plotu, jejich zakládání a údržbě, bez zajímavosti není ani část věnovaná vjezdovým vratům.

Uvedené publikace si můžete písemně objednat na adrese: Časopisy pro volný čas, s. r. o., Zelený pruh 95/97, 140 00 Praha 4, kde vám zařídí její zaslání na dobírku přímo z nakladatelství Grada Publishing a nakladatelství ERA. Prosíme, při objednání uvádějte svoje telefonní číslo!

Časopisy pro volný čas