U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Atraktivní energie

Kategorie: Tržiště | Autor:

Voblasti nabíječek baterií si většina z nás vybere v základním sortimentu se snadnou ovladatelností a příznivou cenou. Takový nabízí společnost VARTA ve své nové řadě Easy Energy, kde najdeme tři typy: nabíječky Pocket a Plug nabijí 2 – 4 baterie velikosti AA a AAA za 8 až 12 hodin, univerzální Cube je pro baterie AAA, AA, C, D, 9V s nabíjecím časem 6 až 8 hodin. Všechny mají atraktivní design.

   Náročnějšího zákazníka zaujme VARTA např. nabíječkou Power Play Plug, která umí nabít baterie různých kapacit a různého stavu nabití současně. Nakonec ještě zmiňme nabíječku článků do fotoaparátů z názvem „15 minute“ – svou práci odvede za pouhých patnáct minut!

S nabíječkami a dalšími produkty, které k nám dováží VARTA Baterie, s. r. o., se můžeme setkat např. v obchodních řetězcích Tesco, Ahold, Datart, Carrefour, Globus, Interspar, Delvita, Billa. Cena: Pocket 299 Kč, Plug se 4 bateriemi AA/1900 mAh 599 Kč, Cube 1499 Kč, Power Play Plug + 2AA/2100mAh 899 Kč, 15 min. nabíječka + 2AA/2000 mAh – 2 pozice 1499 Kč. www.varta-consumer.cz

Popisy k obrázkům

Atraktivní energie