Servírovací a odkládací stolky
Pokrmy a nápoje z kuchyně na nich dopravíme do jídelny i na zahradu a také nám ušetří místo na prostřené tabuli. Praktiční pomocníci se vyrábí ze dřeva či z kovu.

Za obcí Borová Lada, u cesty, která se ztrácí mezi šumavskými lesy a pláněmi, stojí chalupa z konce 19.

Knihovny a vitríny představují univerzální úložný prostor, kde kromě oblíbených knih vystavíte i dekorace či suvenýry z cest.

Roubence v Chřibské na severu Čech zůstala kouzelná atmosféra let minulých a zároveň je dost pohodlná na to, aby v ní nikomu nic nechybělo.

Ještě na začátku 20.

Někdo miluje, když na něj po příjezdu na chalupu čeká rituál hodný indiánského náčelníka: nasekat třísky, případně odnést popel z kamen, rozfoukat oheň a čekat, až se plotna uráčí předat teplo starému smaltovanému rendlíku.

Vypadají krásně přírodně, navíc přežijí i nálety zabahněných dětí.
