Léto bez namoženin a modřin

Rubrika: Krátké články, Zdraví

Také se už těšíte, až na dovolené vyzkoušíte kolečkové brusle, sjedete řeku na raftu, procvičíte tenisový forehand nebo budete s pálkou obíhat pingpongový stůl?  Mnozí celoroční nesportovci v létě podlehnou různým lákadlům a pustí se do rekreačních sportovních aktivit, děti zase provádějí bláznivé a často nebezpečné kousky na chatách, u moře či na dětských táborech. Riziko zranění je velké a případná doba rekonvalescence a bolesti by nám mohla zkazit celou dovolenou.

 

Wobenzym sport pomůže při sportovních nehodách

 

Extrémní zátěží trpí nejvíce klouby. Vysoká tělesná námaha při sportovních výkonech často vede k přetažení šlach či svalů. Výjimkou nejsou ani zlomeniny a pohmožděniny, které bývají velmi bolestivé. Poraněné části těla navíc podléhají zánětlivým procesům, které mohou léčbu komplikovat.
Proces hojení výrazně ovlivňují některé enzymy, které lze tělu dodat zvenčí v podobě léků systémové enzymoterapie (např. Wobenzym). Působení těchto unikátních směsí enzymů urychlí léčbu různých druhů poranění, vstřebávání otoků a hematomů (krevních podlitin, tedy modřin) a zmírňuje bolest při zhmožděních, podvrtnutích, vykloubeních i zlomeninách. Navíc má výrazný protizánětlivý účinek.

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV

Léto bez namoženin a modřin