Rychlé plameny

Pevné podpalovače dokážou okamžitě vyčarovat pořádné plameny. Tradiční česká značka Solo nabízí už čtyři varianty.

 

Rozdělávání ohně nejen v kamnech může být hračkou

 

Novinka tradiční české značky Solo je pevný podpalovač naporcovaný do 24 malých „balíčků“, se kterými velmi snadno rozděláte oheň – s čistýma rukama, a dokonce i ve vlhku, protože sáček je voděodolný. Nový podpalovač navíc obsahuje přírodní olej a je zcela bez zápachu.
Manipulace je velmi jednoduchá, stačí uzavřený sáček zapálit a ihned položit pod nebo na dřevo, brikety nebo uhlí tak, aby byl po zapálení zajištěn dostatečný přísun vzduchu. Sáčky jsou určeny k podpalování grilů, krbů, kamen a kotlů.

 

Parafínový podpalovač přijde na 39 korun

 

Parafinový podpalovač
Tento moderní podpalovač je šetrnější k životnímu prostředí, má neutrální vůni je vhodný do krbů, kamen, kotlů i na grilování.
Pevný podpalovač vyvine po zapálení intenzivní žár a hoří v průměru asi deset minut. Výhodou je, že se smí použít i k rozpálení ohně u grilů, a to díky ekologické parafínové náplni.

 

Nejmenší balení petrolejového podpalovače stojí 30 korun

 

Petrolejová klasika
Podpalovač na petrolejové bázi je vhodný k podpalování dřeva, uhlí, briket a dalšího paliva na topení. Z trojice pevných podpalovačů patří mezi nejsilnější s nejintenzivnějším žárem. Snadnou manipulaci s podpalovačem zajistí jednoduché odlamování kostek z plátu.

 

Základní cena levandulového podpalovače je 59 Kč

 

Levandulový podpalovač
Podpalovač na parafínové bázi si oblíbí zejména ti, kteří chtějí nejen pomoci s plameny, ale hledají ještě něco navíc. Díky levandulové parfemaci se nemusíte bát nepříjemného zápachu. Také tento podpalovač je vhodný k rozpálení ohně u grilů.

 

TEXT: REDAKCE
FOTO: SOLO MATCHES & FLAMES

 

Rychlé plameny