Zašívárna v jejich stylu

Rubrika: Interiér

Pokud zařizujete pokoj pro teenagera, nejspíš se bude bránit chalupářskému stylu. Větší mají již své záliby a koníčky a ty se promítají i do vybavení jejich pokojíčku.

Snažte se vybavení realizovat s ním, protože nábytek nemusíte vždy kupovat. Chataři a chalupáři jsou většinou i zdatní kutilové a teenageři se kamarádům rádi pochlubí, jak svůj pokoj krásně „zmákli“. A když základem místnosti budou klidné neutrální barvy, doplňky a dekorace se snadno vymění podle toho, čím vaši potomci právě žijí nebo jaký styl vyznávají.

www.ikea.cz, www.ubud.cz, www.tchibo.cz, www.dulux.cz, www.home-nabytek.cz

 


Nenápadně teenagerům vysvětlete, že příliš mnoho barev, dekorů či plakátů nebude cool, ale vizuálně v místnosti způsobí chaos.


 

V pokoji dospívající slečny nemusí být za každou cenu skříně. Šatní systém pořídíte v potřebách pro instalatéry, barvu si slečna zvolí sama (Tchibo)

Bílá barva je ideálním základem i pro radikální barevné proměny. Stačí vyměnit povlečení, koberec a textil na baldachýnu (IKEA)

Postel s odkládacím prostorem si s pomocí dospělých z bedýnek a palet zvládnou mladí vyrobit podle svých potřeb. Později stačí přidat palety a matraci a rázem máte dvoulůžko (Hornbach)

Postel ze systému nábytku Meet je na kolečkách a ukrývá v sobě další lůžko a úložný prostor. Přes den se zasune pod nástavec a slouží jako pohovka (Home nábytek)

Zajímavou policovou stěnu vytvoříte i z polic v kovaných rámech různé velikosti. Rozměr 35 x 65 x 25 cm, 2 590 Kč (Ubud)

Jestli pokojík slouží pro dva sourozence, oddělte postele nočním stolkem a volte barvy, které se hodí pro kluky i holky (Dulux)

Připravila: Helena Štětinová
Foto: Archiv firem

 

Zašívárna v jejich stylu