Připravte se na topnou sezónu

Rubrika: Interiér

Po horkém létě přichází příjemný podzim. Ale až nastanou chladné dny, měli bychom na ně být připraveni. Ať jsme doma, nebo na chatě či na chalupě. Když nechceme roztápět kamna nebo zapínat etážové topení, pomohou nám menší elektrická topidla.

 

Keramický teplovzdušný ventilátor VT 7020

 

Keramický teplovzdušný ventilátor
Doslova horkou novinkou, kterou představuje značka Concept, je keramický teplovzdušný ventilátor VT 8020. Dokáže vzduch ohřát, ale i ochladit, a to tak, aby se v místnosti dýchalo zdravě. PTC keramické topné články představují novou technologii vytápění s významnou úsporou energie. Tím, že se vzduch nepřesouší a nedochází ke spalování kyslíku, zůstává prostředí v místnosti zdravé, a tedy vhodné pro alergiky či astmatiky. Keramické topidlo pracuje v šesti režimech, je vybaveno dotykovým LED displejem, trojnásobnou pojistkou proti přehřátí a pojistkou, která spotřebič vypne při překlopení. Teplotu lze nastavit v rozmezí 16-32 °C. Funkce odloženého startu umožní nechat si vytopit byt ještě před příchodem domů. Šikovnou vychytávkou je i dálkové ovládání, které umožňuje nastavení polohy ventilátoru z pohodlí křesla. Cena je 2 499 Kč.

 

Keramický teplovzdušný ventilátor VT 8020

 

Menší keramický teplovzdušný ventilátor
Teplovzdušný ventilátor Concept VT 7020 představuje kombinaci tří funkcí (topení, studený vzduch a ventilátor) v menším, praktickém provedení. PTC keramické topné články zajišťují efektivní vytápění s vysokou úsporou energie a zdravější vzduch v místnosti. Topidlo je tak vhodné i pro alergiky a astmatiky. Cena je 699 Kč.

 

Olejový radiátor
Olejový radiátor Concept RO (3107, 3109 a 3111) nabízí tři výkonností stupně, je vybaven dvojitou tepelnou pojistkou proti přehřátí. Manipulaci usnadní kolečka, praktické madlo a držák na kabel. Díky vysokému výkonu a velikosti zaručují olejové radiátory stálé teplo. Požadovaná teplota se reguluje pomocí termostatu. Radiátor můžete mít ve třech velikostech – sedmičlánkové, devítičlánkové a jedenáctičlánkové. Stojí 999 Kč, 1299 Kč a 1499 Kč.

 

Infrazářič
Infrazářič Concept QH 3012s výkonem 1200 W vyhřeje prostor během chvilky. Je ideální pro instalaci ve vlhkém prostředí díky ochraně krytí IP 24, která jej chrání před vniknutím cizího tělesa i před proudem vody. Má jednoduché ovládání a možnost upevnit spínač na levé nebo pravé straně. Praktickou funkcí je možnost sklopení zářiče o 45 stupňů. Cena je 999 Kč.

 

Vyhřívací elektrická bota
Elektrická vyhřívací bota ConceptBV 1010 je okamžitou první pomocí pro studené nohy. Stačí je schovat v botě jen na chvilku, například při sledování oblíbeného pořadu v televizi, a zima vás rychle přejde. Ovládání je přímo na kabelu, takže je máte po ruce a sami si zvolíte stupeň tepla. Bezpečnost podpoří funkce automatického vypnutí shut-off. Údržba je velmi snadná, potah je možné prát v pračce při teplotě 40 stupňů. Stojí 799 Kč.

 

 

Vyhřívací polštář
Vyhřívací polštář Concept PV 2010 je hezký a příjemný na dotek, ale hlavně rychle uleví od bolesti svalů, rukou, nohou, zad nebo břicha. Stačí ho zapnout a přiložit na část těla, kterou je třeba zahřát. Má funkci automatického vypnutí shut off, která ho po 90 minutách provozu vypne. Cena je 999 Kč.

 

 

TEXT: REDAKCE   FOTO: CONCEPT

 

 

Připravte se na topnou sezónu