U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Zakrývací fólie a samolepicí pásky PROMI vám ušetří čas i peníze!

Kategorie: Speciál | Autor: Jiří Janouškovec

Úklid po malířích či jiných řemeslnících nepatří mezi příjemné práce. Zvláště když není možné před malováním či rekonstrukcí odstranit z místnosti všechen nábytek. Obtížná je i ochrana před všudypřítomným prachem ostatních místností, malováním či stavebními pracemi nedotčených. Jednoduché a praktické řešení těchto problémů nabízí firma PROMI, v.o.s.

FOTO 1 – Fixační a smršťovací fólií spolehlivě zabalíte těžké objekty (v našem případě dubový bufet), s nimiž je obtížné manipulovat. Ve spodní části je fólie zajištěna samolepicí páskou.

FOTO 2 – Použijete-li zakrývací fólii na podlahu, nemusíte si dělat starosti s podlahovou krytinou. Fólie je dostatečně pevná, vydrží i nešetrné zacházení malíře pokojů.

FOTO 3 – Zakrývací fólie v různých rozměrech jsme použili na zakrytí dveří i k ochraně kuchyně. Povšimněte si obalení stropního svítidla. Stačilo spustit kryt kontaktů o 20 mm a pustit se do práce.

FOTO 4 – K utěsnění dveří doporučujeme použít zakrývací fólii s krepovou páskou (2660 mm x 20 m). Pásku nalepte na horní část dveřního rámu…

FOTO 5 – Samolepicí pásky jsou určeny k rychlému a kvalitnímu zakrytí rámů oken, dveří, vypínačů, zásuvek a dalších ploch, které nemají být znečištěny při okolních úpravách. Práce s nimi je jednoduchá.

FOTO 6 – …a odstřihněte fólii na požadovanou šířku a spusťte ji dolů.

FOTO 7 – Po obou stranách ji zajistěte samolepicí páskou.

FOTO 8 – Výsledný efekt je dokonalý. Fólie spodním okrajem přesahuje do místnosti a po zakrytí koberce je prakticky vyloučeno, aby se do vedlejší místnosti prach dostal.

Zakrývací fólie a samolepicí pásky PROMI vám ušetří čas i peníze!