Zábava pro celou rodinu v Letňanech!

Rubrika: Market

Ponořte se do fascinujícího světa dronů, RC modelů, kreativní tvorby, originálních uměleckých děl, či 3D tisku a navštivte ve dnech 19. – 22. října 2017na výstavištiPVA EXPO PRAHAnejvětší soubor výstav pro zábavu a volný čas v České republice.

Na „tvořivou notu zahraje“ již 6. ročník veletrhu pro kreativní tvoření s názvem Tvořivý svět. Návštěvníci se mohou těšit na desítky dílniček, a to nejen pro děti, ale i pro dospělé. Vyzkoušet si budete moci různé techniky tvoření dle aktuálních trendů. Ať už půjde o malování na textil, vytváření obrazců z písku, či výrobu nějakých těch dobrot. Na veletrhu Tvořivý svět se bude prezentovat více než 20 vystavovatelů, každý s rozdílnou nabídkou.

Právě pestrost je hlavním lákadlem pro všechny, kteří chtějí tvořit. Akce ale není pouze o tvoření, neboť se na veletrhu představí i výrobci, kteří nabídnou ručně vyráběný sortiment. Ve stejné hale, jako veletrh Tvořivý svět, bude druhým ročníkem pokračovat výstava výtvarného umění s názvem Art Salon. Na 30 umělců bude vystavovat originální tvorbu, ať už obrazy, plastiky, sochy, či další umělecké předměty. Vše bude samozřejmě možné zakoupit, případně si s autorem popovídat, a to nejen o výtvarném umění.

Kluky, malé i velké, určitě naláká nejstarší a největší modelářský veletrh v České republice – veletrh Model Hobby. Jeho 26. ročník nabídne kromě nejnovějších RC modelů a dronů na trhu také nevídanou porci doprovodných aktivit a soutěží. Létání s RC modely letadel a drony v hale, bazén pro RC modely lodí s výstavou, kde například bude k vidění 6 metrů dlouhý model ponorky z 2. světové války (!), dále RC modely expedičních speciálů, kamionů, či stavební techniky. Tím výčet nekončí, protože budou k vidění i plně funkční RC modely vojenské techniky v měřítku 1:6 (pro vaši představu jde například o tanky s délkou přes 1 metr a váhou okolo 100 kg) a z druhého konce bude možné obdivovat například historické modely letadel, jejichž konstrukce pochází z počátku minulého století!

Opomenout nelze plastikové a papírové modely, či modelovou železnici – největší novinkou letošního roku bude modulové kolejiště s délkou tratě přes 50 metrů! Pro návštěvníky, stejně jako u Tvořivého světa, budou u těch modelářských kategorií, které to umožňují, připraveny školky. Můžete se naučit létat s letadlem, řídit kamion, či zdolávat nezdolný terén expedičním speciálem. V rámci aktuálních trendů nebude na veletrhu Model Hobby chybět ani 3D tisk, který se stává nedílnou součástí modelářské dílny. V rámci specializované sekce s názvem Print In 3D bude možné získat i odborné rady, či nakoupit tiskárny a materiál. Letos poprvé se pojedou speciální závody plavidel, která budou vytištěna právě na 3D tiskárně. Akce s názvem Model Hobby Boat Battle je veřejnosti otevřená, stačí přijít s plavidlem, které splňuje pravidla, a ujet s ní co největší vzdálenost na bazénu. A hlavní cena? Stavebnice 3D tiskárny za 19 tisíc korun!

A co ještě? Už jste viděli novou Škodu Karoq? A co takhle ji řídit? Při veletrhu Model Hobby se totiž uskuteční Mistrovství papírových vlaštovek a hlavní cenou v „superfinále“ bude zapůjčení vozu Škoda Karoq na víkend a s plnou nádrží! Vyhrát může kdokoliv.

Kromě výše uvedených akcí se v souběhu konají ještě veletrhy hraček, potřeb pro děti a kojence, či videoher a interaktivní zábavy. Vstupné je jednotné pro všechny souběžné akce, a to 180 Kč na celý den. Děti, v doprovodu dospělého, do výšky 150 cm mají vstup zdarma. Veletrhy jsou otevřeny ve čtvrtek a v pátek od 10 do 18 hodin, v sobotu od 9 do 18 hodin a v poslední den, v neděli, je otevřeno od 9 do 16 hodin.

Tak vezměte celou rodinu, objevte nejnovější trendy a nechte se inspirovat!

www.zabavaprocelourodinu.info

 

 

Komerční prezentace

Zábava pro celou rodinu v Letňanech!