Vysavač do dílny i domácnosti

Potřebujete rychle a efektivně uklízet na chalupě, kde se vchází do domu rovnou ze zahrady? Nebo svádíte trvalý boj s psími nebo kočičími chlupy? Máme pro vás typ na vysavač, který má řadu předností profesionálních dílenských přístrojů. V dílně ostatně může při občasném použití posloužit stejně dobře, jako v domácnosti.

 

 

Wet&Dry vysavač od Sencoru je určen pro univerzální úklid celého domu od půdy až po garáž.  Díky sacímu výkonu 250W a 5 stupňovému systému filtrace zlikviduje veškeré nečistoty včetně mokré špíny. Objem nádoby pro mokré vysávání je 16 litrů.

 

Vysavač je vybaven hliníkovou teleskopickou trubicí a jeho pětimetrový přívodní kabel mu umožňuje akční radius až 7,5 metru. Pogumovaná kola pro snazší manipulaci ochrání plovoucí podlahu před poškrábáním a univerzální podlahová hubice s výsuvným kartáčem se postará o to, aby na podlaze nezůstalo ani smítko. Díky tepelné pojistce je přístroj chráněn před přehřátím a funkce Soft Start zabraňuje zase přetížení elektrické sítě při náběhu motoru. Kromě kartáčové a štěrbinové hubice se k vysavači dodávají i speciální typy na čalounění nebo vysávání vody.
Doporučená prodejní cena vysavače Sencor SVC 3001 ORCA je 2 199 Kč včetně DPH.

TEXT: REDAKCE
FOTO: SENCOR

Vysavač do dílny i domácnosti