U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Voda z fontány

Kategorie: Tržiště | Autor:

Správný pitný režim je podmínkou udržení našeho zdraví a má také vliv na psychiku. Při nedostatku tekutin nás může bolet hlava, můžeme být podráždění či unavení. Proto bychom denně měli vypít v průměru 2 až 3 litry tekutin, z toho největší část by měla být obyčejná stolní voda. Jak takový pitný režim dodržet?

Stále oblíbenější jsou takzvané watercoolery, velké barely naplněné vodou, posazené ve stojanu, který vodu vydává, a to buď vychlazenou, v pokojové teplotě, nebo i horkou k rychlé přípravě kávy nebo čaje. Watercoolery představují praktické řešení pitného režimu jak pro domácnosti, tak pro zaměstnance na pracovišti.

Kromě toho, že na watercoolerech ušetříte, uděláte také něco pro životní prostředí. Barely se totiž dají použít znovu, takže množství odpadu je v porovnání s použitím PET lahví minimální. Odpadá i starost s přepravou těžkých lahví vody; firmy distribuující watercoolery dopravují barely zdarma až k vám domů.

Mezi největší distributory watercoolerů a vody patří FONTANA WATERCOOLERS s.r.o. Výhodou při objednání služeb této společnosti je možnost zapůjčení watercooleru zdarma na zkoušku po dobu jednoho týdne, rozvoz vody zákazníkům zdarma a distribuce v devatenáctilitrových barelech. Cena barelu je 120 Kč, minimální množství odběru pro rozvoz zdarma po celé republice jsou 3 barely. Bližší informace a kontakty na www.fontana.cz.

Popisy k obrázkům

Voda z fontány