U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Vážení čtenáři,

Kategorie: | Autor:

navzdory tomu, že orientální tradice letošní rok označuje rokem tygra, spíš to vypadá, že to bude rok šetření. Pokud bychom chtěli popsat naši dobu, přirovnali bychom ji k plesu naruby. Plesu, na kterém se dlouho skotačilo, hodovalo a tančilo a nyní je třeba zaplatit vstupné. Ještě, že tu jsou naše byty, domy, chaty a chalupy, naše domovy, tedy místa, kam se rádi vracíme a kde získáváme novou sílu a chuť do života!

   Šetření se přirozeně našim domovům nevyhýbá, a právě proto jsme pro vás přílohu Dům a úspory energie připravili. Dozvíte se zde mnoho praktických rad, tipů a triků, např. jak energii při domácím provozu ušetřit či na co si dávat pozor. S problematikou energetického stavu budovy a jejího vybavení také souvisí průkaz energetické náročnosti budovy a energetický audit.

   K tomu, abychom netopili zbytečně a přitom si tepla víc užili, slouží regulační systémy, pomocí nichž je možné sladit činnost nejenom topných zařízení.

   Na druhé straně bychom chtěli připomenout, že život sám se nedá jenom převádět na zisky a výdaje, ale jde především o jeho kvalitu.

A právě tyto hodnoty preferuje přírodní stavitelství, které však ani po technické stránce za konvenčními materiály nijak nezaostává. Pevně doufáme, že vás příloha Dům a úspory energie zaujme a že pro vás bude užitečná.

Vaše redakce.

Vážení čtenáři,