Valentýnské dárky

Symbolem svátku zamilovaných, sv. Valentýna, je samozřejmě srdíčko. Dárek v jeho podobě určitě udělá každému radost. Jaké srdce to bude, záleží na tom, co obdarovanou nebo obdarovaného potěší nejvíc.

 

Symbolem svátku zamilovaných, sv. Valentýna, je samozřejmě srdíčko

 

Romantické povahy možná překvapíte originálními bytovými dekoracemi ze Sia Home Fashion. Symbol srdce, který je hlavním motivem rámečku na fotografii nebo vázy na květiny, je určitě skvělým způsobem, jak vyznat lásku beze slov! Vybrat si můžete i sadu talířků nebo romantickou svíčku. K dostání na www.maxidesign.cz.

 

 

Zamilovanou kuchařinku nebo kuchaře možná potěšíte spíše něčím praktickým – pěknými pečicími formami ve tvaru srdíček a srdcí. Na výběr máte  například několik druhů forem Delícia od Tescomy.  Přednostmi barevných silikonových forem je to, že jsou žáruvzdorné, skladné a snadno se čistí. Výhodou kovové formy, opatřené vysoce odolným antiadhezním povlakem zabraňujícím připalování, je zase skutečnost, že je rozkládací a sladké nebo slané dobroty z ní dobře vyjmete. Seženete ji ve třech různých barvách, takže může být i pěkným doplňkem do kuchyně. Poslední novinkou je forma na pečení, která zároveň slouží i jako velké vykrajovátko. Je také opatřena antiadhezním povlakem. Více informací naleznete na www.tescoma.cz

TEXT: REDAKCE
FOTO: ARCHIV FIREM

 

Valentýnské dárky