U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

UŽITEČNOSTI

Kategorie: Oznamovatel | Autor:

Koberec ze čtverců. Jednoduché pokládání, snadnou údržbu a velmi široký výběr druhů (30) a barev (600) slibují pracovníci pražské firmy Komfor-plus všem, kdož se rozhodnou pro jejich kobercové čtverce. Lze vytvořit sestavu jednobarevnou, kdy nepoznáte, že jde o dělenou krytinu, anebo si pohrát s nejrůznějšími barevnými kombinacemi. Dodávají se ve druzích Heavy contakt pro intenzivní provoz, Light contakt pro prostory s mírnějším provozem a čtverce Domestic, jejichž název sám naznačuje, že jsou vhodné pro běžné domácnosti, tedy i pro vaše chaloupky. Sympatické je, že v případě poškození vyměníte pouze čtverec o rozměru 50 x 50 cm.

Květinové nádoby ze dřeva. Firma Garland, která má své sídlo v Jičíně, uvedla na trh dekorativní květinové nádoby, které jsou vyrobeny z různých druhů impregnovaných dřev, např. ze světlého dubu nebo červeného smrku. Obruče i rukojeti jsou pozinkované, takže celá tato zahradní okrasa je odolná vůči povětrnostním podmínkám a vlhkosti. Nechybí ani plastové vložky ve velikostech odpovídajících druhu květináče. V podobném provedení si můžeme vybrat i nádoby do sauny.

Fitinky z umělé hmoty. Díky výjimečným materiálovým vlastnostem (hmota TECE flex) jsou fitinky PPSU, dodávané firmou SaniGroup, vhodné pro široké použití. Jsou odolné proti mechanickému poškození, kyslíkově neprodyšné a bez koroze, stálé při vysokých teplotách a tlacích, mechanicky odolné a hygienicky nezávadné. Oproti kovovým fitinkům mají přednost i v tom, že nezhoršují kvalitu pitné vody. Navíc jsou až o 80 % lehčí a na rozdíl od kovových recyklovatelné. Ze stejného materiálu firma vyrábí ipotrubí pro sanitu a podlahové topení. Lze je lehce ručně ohýbat – a drží tvar i bez pružiny.

Dokonalost v každém detailu. Poskytuje ji koupelnová série “amera”, která spojuje nadčasový moderní design s vysokou funkčností a promyšlenými technickými detaily. Patří do ní umyvadlo, polosloup, závěsný klozet a bidet, vše v klasické bílé. K umyvadlu lze koupit i spodní skříňku “diara”. V korpusu z třešňového dřeva se hezky vyjímají bíle lakovaná dvířka.

UŽITEČNOSTI