U tohoto článku nebylo technicky možné zajistit fotografie a obrázky.

Tradiční interiérové malířské barvy REMAL

Kategorie: Speciál – nátěry pro dům a zahradu | Autor:

nadchnou svou kvalitou a cenou profesionální i sváteční malíře

Interiérové malířské barvy značky REMAL jsou úspěšným výrobkem společnosti Teluria, spol. s r.o. ze Skrchova na Moravě. Tato společnost byla založena v roce 1910 a během své existence si vydobyla postavení úspěšného výrobce zejména malířských barev REMAL, fasádních barev (BARLET, TERSIL), barev na povrchovou úpravu dřeva (PURLET), kovů a dřeva (BAKRYLEX) a barev pro průmyslové použití. Pro dosažení špičkové evropské kvality svých výrobků firma v posledních letech významně investovala do svého výrobního a laboratorního zázemí.

Jeden z pilířů ekonomické úspěšnosti firmy a stálici na českém trhu představují interiérové malířské barvy REMAL. Tato řada zahrnuje tradiční nástěnnou bělobu v práškové formě, dále verze standard, plus, sněhobílý, profi, sádrokarton, struktura, protiplísňový a penetrační nátěr. Výrobky REMAL se vyznačují vysokou prodyšností pro vodní páry, jsou snadno obarvitelné a vhodné i pro sanační omítky.

REMAL Penetrační nátěr je určen pro zpevnění povrchu pod malířské barvy, důsledkem malé velikosti částic proniká do penetrovaného povrchu a zajišťuje dokonalé zakotvení vrchního nátěru. Používá se zejména na velmi savé nebo již méně pevné povrchy.

REMAL Standard a REMAL Plus patří k nejběžněji používaným malířským barvám, Standard je určen pro méně náročné aplikace, Plus je vhodný pro veškeré malířské práce v domácnostech i ve veřejných prostorách.

REMAL Sněhobílý má zářivě bílou barvu čerstvě napadeného jiskřícího sněhu a je vhodný pro interiéry vyžadující exkluzivní vzhled.

REMAL Profi je výrobek, který spojuje všechny přednosti různých typů malířských nátěrů – snadnou aplikaci, vysokou bělost, kryvost, prodyšnost, otěruvzdornost a snadnou tónovatelnost. Je vhodný pro profesionální použití na všech zděných a sádrokartonových površích.

REMAL Sádrokarton je určen hlavně pro nátěry sádrokartonových prvků, ale může se použít i pro běžnou malbu na zdivo. Vyznačuje se zejména vysokou odolností proti mechanickému poškození.

REMAL Protiplísňový je určen pro velmi exponovaná místa s možností výskytu plísní jako jsou koupelny, kuchyně, sklepy apod. Obsahuje složky zabraňující výskytu plísní, jeho účinnost lze zvýšit v kombinaci s protiplísňovým a dezinfekčním přípravkem Sanal.

REMAL Struktura je plněná malířská barva pro nanášení válečkem. Snadno lze dosáhnout různých druhů (struktury) povrchu dle použitého typu malířského válečku.

Výrobky REMAL si udržují stabilní špičkovou kvalitu, jsou velmi snadno aplikovatelné a naprosto zdravotně nezávadné. Veškeré tyto interiérové barvy je možné barevně tónovat pastami REMAKOL pro venkovní i vnitřní použití nebo pomocí v současnosti stále oblíbenějších tónovacích zařízení. Pro profesionální tónování jsou připraveny báze výrobku umožňující jeho snadné probarvení do několika tisíc odstínů. Kvalita výrobků firmy Teluria je ověřována ve státem akreditovaných zkušebních laboratořích a potvrzena vydanými osvědčeními o jakosti a certifikáty. Každý výrobek byl testován Státním zdravotním ústavem v Praze a má atestaci o zdravotní nezávadnosti.

Výrobky firmy Teluria s veselou kočičkou na obalech se vyznačují vysokým poměrem kvality k ceně a patří k tomu nejlepšímu, co náš současný trh nabízí. Rostoucí výrobní objemy a počet nadšených zákazníků – uživatelů malířských barev REMAL jsou toho dokladem.

Tradiční interiérové malířské barvy REMAL