Účinně proti krádežím

Značné škody na majetku mají každoročně na svědomí zloději, kteří se vloupávají do bytů či domů. Pokud chcete toto riziko snížit, věnujte patřičnou pozornost otázce zabezpečení svých nemovitostí. Poradí vám odborníci ze společnosti NEXT, která se dlouhodobě specializuje na výrobu a prodej kvalitních a prověřených bezpečnostních dveří. Firma, která má pobočky po celé republice, nabízí rovněž bezpečnostní fólie na sklo, mříže a elektronické zabezpečení pro ochranu vašeho majetku.

 

Systémy elektronického zabezpečení jsou finančně dostupné pro každého

 

 

I na chatě a chalupě můžeme mít kvalitní vchodové dveře s dobrým zámkem

Bezpečnostní dveře
Riziko vloupání do domu či bytu výrazně omezíte instalací speciálních bezpečnostních dveří s kvalitní kovovou konstrukcí, která je po celé ploše krytá plechem a účinně brání objekt vůči mechanickému proniknutí. Vrchní – designovou – vrstvu dveří tvoří zpravidla tvrdé dřevo, dýha nebo jiné materiály, které lze sladit s interiérem nebo exteriérem. Mimo uvedené má pak smysl kupovat pouze certifikované dveře, jejichž stupeň odolnosti odpovídá minimálně třetí, lépe však čtvrté bezpečnostní třídě.
„Pojišťovny tento certifikát často vyžadují. V případě vloupání vám pak certifikátem deklarovaná odolnost dveří usnadní jednání s pojišťovnou při vyřizování pojistné události. Pokud máte doma levné dveře nižších tříd, může být jednání s těmito institucemi komplikovanější,“ upozorňuje Ivan Pavlíček, ředitel společnosti NEXT.

 

Alarmy ohlídají okna a dveře do objektu

Elektronické systémy
Jestliže máte v plánu zabezpečit svůj dům, byt, chatu či chalupu co nejdokonaleji, nabízí se cenově dostupný systém elektronického zabezpečení.
„Alarmy vám ohlídají okna a dveře do objektu, budou signalizovat jejich rozbití, identifikují neoprávněný pohyb v místnostech nebo dokonce upozorní na únik plynu či na vznik požáru. Účinnou ochranu představují také kamerové systémy, které zaznamenávají všechny události ve vašem objektu nebo v jeho okolí. Přispívají nejen ke snadnější identifikaci případného pachatele, ale i ke zhotovení dokumentace pro pojišťovnu,“ říká Ivan Pavlíček.

 

Bezpečnostní fólie
Pokud chcete být vždy o krok napřed před nejrůznějšími kriminálními živly, pomohou vám také bezpečnostní fólie NEXT. Prosklené dveře a okna jsou totiž obecně nejsnadnějším místem průniku do vašeho domu či bytu. Fólie zpomalují vniknutí do objektu a zároveň zabraňují náhodnému vysypání skla. Současně jsou schopny zachytit až 80 % tepla. Tento druh protislunečních fólií je možné využít také do klasických oken.

 

Bezpečnostní mříže
Pro další zabezpečení oken, balkónů, světlíků a zadních traktů můžete použít také pevné bezpečnostní mříže z kvalitních materiálů. Efektivní službu vám nabídnou také nůžkové mříže. Jejich výhodou je, že při roztažení zaberou málo místa, přestože po zatažení poskytují nadstandardní ochranu. Rozměry i design mříží si navíc můžete nechat přizpůsobit na míru vašim potřebám.

www.next.cz

TEXT: REDAKCE
FOTO: NEXT

Účinně proti krádežím