Tepelná izolace SuperFOIL: Nejúčinnější ochrana budov v zimě i létě

Rubrika: Market

 

Firma THIRD SOLUTION s.r.o. je výhradním dovozcem z Anglie tepelně-reflexní izolace SuperFOIL. Je to izolace 3 v 1, funguje na principu přenosu tepla vedením, prouděním a odrazem. Snadná instalace. Je ideální pro novostavby a dodatečné izolování staveb – střech, stěn a podlah. Může se používat jak samostatná izolace nebo v kombinaci dvou fólií nebo v kombinaci s jinými izolačními materiály. Vyrobeno až ze 40% recyklovatelných materiálu. Životnost 50+ let.

Víte že?

Izolace SuperFOIL zde pro vás připravila 13 nejlepších vlastností, proč byste ji měli použít.

1. Víte, že?
Izolace SuperFOIL odráží více než 95% energie?

Vysvětlení, proč jsou reflexní tepelné izolace tak účinné, je jednoduché. Přímo totiž pracují s tepelným zářením (sáláním), které má, a to především, na „svědomí” popsané letní a zimní účinky horka nebo chladu na interiér domů. Reflexe nebo-li odraz, jak tepla tak i chladu, odrazí celkem až 95% tepla nebo chladu zpět.
Instalací folie máte tepelně zaizolováno. Zabijete 2 mouchy jednou ranou.

2. Víte, že?
Instalaci SuperFOIL izolace zvládne každý?

Snadná a rychlá zdravotně nezávadná INSTALACE, kterou zvládne každý.
Lze aplikovat samostatně, ale i v kombinaci s klasickými izolacemi.
Nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí nůžky, sponkovačka a lepící páska SF.

3. Víte, že?
Izolace SuperFOIL v létě chladí, v zimě hřeje?

Brání prostupu tepla v létě „do“ budovy a zároveň v zimě izoluje, tzn.
udržuje stálou teplotu v budově a brání prostupu zimy a tepla „do“ budovy.
Do prostoru pod střechou projde jen 5% záření.

4. Víte, že?
Izolace SuperFOIL předchází tvorbě plísní?

Řada paropropustných izolací je produkt 3 v 1, poskytuje vysoce účinnou tepelnou izolaci, propouští vlhkost z vašeho domu a zároveň působí jako sálavá bariéra. Řada SuperFOIL BB je vyrobena z jedné vnější perforované reflexní vrstvy zesílené fólie potažené high-tech nanotechnologií Duplex, druhá vnější vrstva je paropropustná membrána. Vnitřní vrstvy tvoří perforované hliníkové fólie spolu s vysoce výkonnou termoizolační výplní. Paropropustná izolace pomáhá předcházet tvorbě plísní a vlhkosti tím, že zabraňuje vzniku kondenzace par a tepelných mostů v konstrukci budovy. S vodotěsností třídy „W1“ je řada BB vhodná pro použití na střechách i zdech.

5. Víte, že?
Izolace SuperFOIL funguje jako zvuková bariéra?

SFUF je vysoce výkonná izolace, 6 mm tenká, vícevrstvá. Může se použít na střechu, podlahy a stěny, i když je navržena speciálně pro betonové a anhydritové podlahy. Díky svému složení lze na SFUF přímo pokládat všechny typy podlahového vytápění. Lze použít přímo pod jakoukoliv podlahovou krytinu nebo do dutých podlah. SFUF také poskytuje zvukovou izolaci (snižuje nárazový hluk dle odhadu až na 22 dB). Pomáhá omezit nebo eliminovat problémy s tepelnými mosty zejména v místech, kde je obtížné izolovat tradiční izolací.

6. Víte, že?
Izolace SuperFOIL je protipožární?

Řada SuperFOIL FR nabízí stejnou vysoce výkonnou izolaci jako řada parotěsných izolací SuperFOIL, ale má zvýšenou protipožární ochranu, což je docíleno tím, že dvě vnější vrstvy laminované hliníkové fólie jsou vyztužené skleněnými vlákny. Všechny produkty certifikované BBA a DIBt prošly přísným testováním, aby bylo zajištěno, že splňují vysoké standardy. Výrobky FR mají dle britských norem BS pro šíření ohně třídu 0 a pro šíření povrchového plamene třídu 1. Řada FR je produkt 3 v 1, který poskytuje vysoce účinnou izolaci, parotěsnou zábranu a sálavou bariéru.
Výrobky FR lze použít na střechy, zdi a podlahy. Jsou vhodné pro nové budovy a rekonstrukce.

SFNC je nehořlavý produkt s hodnocením reakce na oheň třídy A1 dle ISO 13 501-1. Je vhodná pro použití v komerčních projektech a budovách vyšších než 18 metrů. Poskytuje vynikající tepelnou účinnost, přičemž je plně flexibilní a nehořlavý.

7. Víte, že?
Izolace SuperFOIL lze použít na všechny typy podlah?

SFUF je vysoce výkonná izolace, 6 mm tenká, vícevrstvá. Může se použít na střechu, podlahy a stěny, i když je navržena speciálně pro betonové podlahy. Díky svému složení lze na SFUF přímo pokládat všechny typy podlahového vytápění. Lze použít přímo pod betonový potěr a anhydrit, pod jakoukoliv podlahovou krytinu nebo do dutých podlah. SFUF také poskytuje zvukovou izolaci (snižuje nárazový hluk dle odhadu až na 22 dB). Pomáhá omezit nebo eliminovat problémy s tepelnými mosty zejména v místech, kde je obtížné izolovat tradiční izolací.
Na podlahy uvnitř staveb, do dutých podlah nebo pro vylepšení tepelné izolace podlahy v přízemí domu je možno také použít parotěsnou vícevrstvou izolaci SF19+, SF40 nebo SF60. Docílíte tím větší tepelný odpor R, tzn. větší teplo v místnosti.

8. Víte, že?
Izolace SuperFOIL má životnost +50 let?

SuperFOIL má minimální životnost 50 let a po uplynutí své životnosti je znovu recyklovatelná.

9. Víte, že?
Izolace SuperFOIL je recyklovatelná?

SuperFOIL je vyrobena ze 40% recyklovatelného materiálu a po uplynutí své životnosti minimálně +50 let je znovu recyklovatelná.

10. Víte, že?
Izolace SuperFOIL šetří prostor?

Nikdo nechce, aby váš projekt potřeboval objemnou a zbytečně tlustou izolací. Prostor umožňuje nejen vaše budoucí pohodlí, ale může také pomoci zvýšit hodnotu vaší nemovitosti.
Použitím našich izolací SuperFOIL můžete využít místo, které se ztratí při použití jiných typů izolace. Náš sortiment izolací poskytuje vynikající výkon při malé tloušťce! Naše výrobky poskytují moderní řešení běžných problémů, jako jsou tepelné mosty a kondenzace par.

11. Víte, že?
Izolace SuperFOIL šetří čas?

Každý by souhlasil, že jedním z největších výdajů jakéhokoli stavebního projektu je promarněný čas. Nikdo nechce utratit více peněz, než je potřeba, nebo ještě hůř, ztratit čas, který by bylo možné využít jinak, a přitom mít projekt dříve dokončený.
Při řezání tradičních typů izolace musíte bojovat s oblaky prachu, které vytvářejí nepořádek. Kromě toho trávíte spoustu času snahou o dokonalou montáž. Naše produkty SuperFOIL se snadno a rychle instalují. Poskytují okamžité a vynikající výsledky bez zbytečného odpadu a dlouhé a složité instalace.

12. Víte, že?
Izolace SuperFOIL šetří peníze?

Přiznejme si to, každý chce šetřit peníze, kde je to možné, a přesto získat vysoce kvalitní produkt. To platí ještě více u staveb, kde malé chyby mohou vést k velké finanční ztrátě.
Většina našich izolací SuperFOIL je produkt 3 v 1, který izoluje, reguluje páry a odráží teplo a chlad v létě i zimě. Nejen že vytvoříte dobře chráněnou a izolovanou stavbu, ale také ušetříte za klimatizaci v létě. Můžete se potěšit tím, že naše řada izolací prošla přísným testováním a je certifikována podle evropských stavebních předpisů.

13. Víte, že?
Izolace SuperFOIL je zdravotně nezávadná?

Snadná a rychlá zdravotně nezávadná instalace bez ochranných pomůcek, kterou zvládne každý.
Nepotřebujete žádné speciální vybavení, stačí nůžky, sponkovačka, sponky a lepící páska SF.

Izolace SuperFOIL – Izolace pro KAŽDÉHO
V létě chladí, v zimě hřeje.

Tepelně-reflexní vícevrstvá izolace SuperFOIL, co to je a jaké má přednosti?
Zde vám tuto novou technologii představíme.

Je veřejným tajemstvím, že bez klimatizace v létě nestačí tepelné izolace udržet v nových domech příjemnou teplotu a předcházet jejich přehřívání. V zimě pak, abychom překonali noční vlny chladu, musíme více vytápět, i když denní slunce umožní topení vypnout. Chceme-li se zbavit teplotních vln a realizovat účinnou tepelnou izolaci domu, jsou vhodným řešením vícevrstvé reflexní tepelné izolace.

Izolace SuperFOIL

Tepelně-reflexní izolace SuperFOIL jsou v oblasti tepelné ochrany budov nejmodernějším a nejúčinnějším řešením, které chrání domy jakékoliv velikosti a určení před zimními ztrátami tepla a letním přehříváním od horkého vzduchu, a ještě víc od sluncem rozpálené střechy a fasády. Izolace SuperFOIL je produkt 3 v 1, poskytuje vysoce účinnou tepelnou izolaci, zároveň parotěsnou (paropropustnou) zábranu a navíc, jak již bylo řečeno, i sálavou bariéru. Izolace SuperFOIL je vyrobena z několika vrstev tepelně izolační pěny, vatové vrstvy a reflexní fólie, která brání volnému prostupu tepelného záření. SuperFOIL je tenká, lehká, flexibilní izolace, která se snadno a rychle instaluje. Materiál SuperFOIL byl testován v mezinárodně akreditovaných laboratořích ILAC, BBA, DIBt v souladu se stavebními předpisy a má certifikát kvality ISO 9001:2015.

Použití termoreflexní izolace SuperFOIL

Izolaci SuperFOIL můžeme použit nejen na střechy, ale i zdi a podlahy bytových a průmyslových prostor. Takže jedním druhem výrobku můžeme zateplit celý dům. Dá se použít v novostavbách, ale i při rekonstrukci stávajících objektů.

SuperFOIL můžeme využít také při izolaci půdní vestavby, zahradních domků, garáží, stavbě bazénů a saun, obytných kontejnerů, karavanů a dodávek….

SuperFOIL – produktová řada

SuperFOIL je v České republice nabízena v různých variantách určených pro tepelnou izolaci střechy, zdí a podlahy. Nejvíce poptávané jsou parotěsné izolace SF6, SF19, SF19+, SF40 a SF60 nebo paropropustné izolace SFBB, SF19BB a SF40BB. Tvoří kvalitní tepelnou a zároveň ochranu proti UV záření celého domu.

Tepelně-reflexní izolace SuperFOIL parotěsná

Pokud jde o tepelný odpor R, čím vyšší číslo, tím lepší výkon. U součinitele prostupu tepla U se snažíte docílit nejnižší hodnoty pro lepší výkon. Uvědomte si že i vzduchová mezera je výborný izolant.

Na podlahovou izolaci SuperFOIL SFUF lze přímo pokládat všechny typy podlahového topení.

Izolace řady SFFR má navíc i lepší protipožární vlastnosti.

SuperFOIL představuje na českém trhu špičkový materiál, se kterým při správné aplikaci snadno dosáhne hodnoty součinitele prostupu tepla až U = 0,1 W/(m2K).

Instalace SuperFOIL

Instalaci zvládne každý. Šetří prostor, čas a peníze oproti klasickým izolacím. Stačí nůžky, sponkovačka a lepící páska.

Více informací o jednotlivých produktech najdete na webových stránkách firmy THIRD SOLUTION.

Literatura a zdroje: Hejhálek, Jiří: Tepelné záření a navrhování reflexních fólií do staveb
Text a fotografie (copyright) by: THIRD SOLUTION s.r.o.

Kontakt:
THIRD SOLUTION s.r.o.
tel.: +420 777 316 447
+420 605 422 882
+420 553 038 555
e-mail: info@thirdsolution.eu
obchod@thirdsolution.eu
www.thirdsolution.eu
e-shop: www.izolace-superfoil.cz

Komerční prezentace

Tepelná izolace SuperFOIL: Nejúčinnější ochrana budov v zimě i létě