Luxusní nadílka: Vyhrajte ceny od značek Matějovský a Whirlpool

Rubrika: Market

soutěž Matějovský a Whirlpool

Vyhrajte luxusní vybavení do domácnosti a Vánoce ještě příjemnější! Prémiové značky Matějovský a Whirlpool připravily Vánoční soutěž o hodnotné ceny, se kterými si dopřejete pocit pohodlí a příjemné atmosféry každý den.

Nejnovější model pračky Whirlpool z prémiové řady Supreme Silence, moderní volně stojící myčka Whirlpool, multifunkční mikrovlnná trouba Whirlpool a k tomu vouchery na ložní povlečení a bytový textil od české značky Matějovský! Tyto luxusní výhry, které vyladí Vaši oázu klidu k dokonalosti, čekají na tři z vás. Stačí, když do 11. prosince 2022 správě odpovíte na dvě soutěžní otázky, které najdete na webové stránce společnosti Matějovský.

1. místo

NEJTIŠŠÍ PRAČKA NA TRHU* – Whirlpool W6X W845WB EE

Nejnovější model pračky Whirlpool z prémiové řady Supreme Silence nabízí dokonale tichý chod a ty nejmodernější funkce pro každý den. Vévodí jim inteligentní technologie 6. SMYSL, která zajistí vždy dokonalé výsledky s maximální úsporou času, vody a energie. Velmi oblíbené a užitečné jsou také parní programy v čele s FreshCare+. Díky této funkci, která kombinuje působení páry a speciální pohyby bubnu, zůstane prádlo v pračce svěží a voňavé až 6 hodin po skončení cyklu a Vy jej tak nemusíte z pračky vyndat hned po skončení praní. To vše navíc se zárukou 20 let na motor zdarma (po registraci).

* V kategorii volně stojících praček 8 kg 1400 ot/min (dle údajů GfK 6/2021), srovnání s úrovní hluku deklarovánou výrobci. Odkazuje na model Whirlpool W6X W845WB EE

pračka whirlpool supreme silence

Nejnovější model pračky Whirlpool z prémiové řady Supreme Silence. Zdroj: Whirlpool

Voucher v hodnotě 5 000 Kč na nákup zboží dle vlastního výběru na e-shopu www.matejovsky-povleceni.cz. V on-line nákupní galerii tradiční české značky Matějovský najdete luxusní povlečení, které dokonale padne právě Vaší ložnici, ale také širokou nabídku hřejivých dek, hebkých ručníků a dalších moderních textilních doplňků.

Pračka Whirlpool W6X W845WB EE

Pračka Whirlpool W6X W845WB EE nabízí dokonale tichý chod a ty nejmodernější funkce pro každý den. Zdroj: Whirlpool

2. místo

Volně stojící myčka Whirlpool WFO 3T233 P 6.5 s extra silnými tryskami PowerClean Pro

Volně stojící myčka Whirlpool zajistí dokonale umyté nádobí i třeba po velkém rodinném obědě. Díky nastavitelnému hornímu koši a jedinečné konstrukci nabízí skvělý prostor až pro 14 jídelních souprav. K dosažení perfektních výsledků mytí přispívají speciální trysky PowerClean Pro v zadní části myčky. Příjemná je také hlučnost pouhých 43 dB a spotřeba 6,5 l vody na cyklus. Inteligentní technologie 6. SMYSL zajišťuje dokonalé výsledky mytí bez nutnosti předmytí, namáčení nebo ručního drhnutí, parametry cyklu přizpůsobí přesně tak, jak je třeba. Tím zároveň účinně snižuje spotřebu vody a také času a energií.

Volně stojící myčka Whirlpool WFO 3T233 P 6.5

Volně stojící myčka Whirlpool WFO 3T233 P 6.5 účinně snižuje spotřebu vody a také času a energií. Zdroj: Whirlpool

Voucher v hodnotě 4 000 Kč na nákup zboží dle vlastního výběru na e-shopu www.matejovsky-povleceni.cz. Vybírat můžete například z exkluzivních kolekcí ložního povlečení, mezi které patří bestsellery od módní návrhářky Blanky Matragi.

Volně stojící myčka Whirlpool WFO 3T233 P 6.5

Volně stojící myčka Whirlpool WFO 3T233 P 6.5 nabízí skvělý prostor až pro 14 jídelních souprav. Zdroj: Whirlpool

3. místo

Multifunkční mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SB

Volně stojící multifunkční mikrovlnná trouba Whirlpool nabízí až překvapivě velké množství možností užitečných funkcí pro sváteční i každodenní přípravu pokrmů. Také díky elegantnímu designu a praktickému objemu 33 litrů se rychle stane Vaším oblíbeným pomocníkem. Můžete s její pomocí nejen ohřívat, ale také rozmrazovat, vařit v páře, grilovat, zapékat s unikátní funkcí Crisp či péct s horkovzduchem jako v tradiční troubě a mnohé další. To vše v rekordním čase a vždy se skvělými výsledky.

Multifunkční mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SB

Multifunkční mikrovlnná trouba Whirlpool MWP 338 SB se stane vaším každodenním oblíbeným pomocníkem v kuchyni. Zdroj: Whirlpool

Voucher v hodnotě 3 000 Kč na nákup zboží dle vlastního výběru na e-shopu www.matejovsky-povleceni.cz. Dopřejte si kvalitní bytový textil z přírodních materiálů, který vám bude dělat radost řadu let.

povlečení Matějovský

Vyhrajte luxusní výhry od značek Matějovský a Whirlpool Zdroj: Matějovský a.s.

Která z cen by Vám udělala největší radost?

Komerční prezentace

Luxusní nadílka: Vyhrajte ceny od značek Matějovský a Whirlpool